Audi Q3 - висока ефективність і виняткове задоволення від водіння

Audi продовжує кампанію по електрифікації: передпродажі Q3 45 TFSI e і Q3 Sportback 45 TFSI e почнуться в першій половині січня 2021 року. Плагін-гібридний привід, що встановлений в обох моделях, забезпечує вихідну потужність системи 180 кВт, і обидва компактних позашляховика можуть долати відстань до 61 км в NEDC з живленням виключно від електрики. У WLTP ця відстань складає 51 км для Q3 45 TFSI e і 50 км для Q3 Sportback 45 TFSI e. Інші подробиці в нашому новому матеріалі.

Потужність плагін-гібрида Audi Q3

Обидві моделі Q3 оснащені двигуном внутрішнього згоряння 1,4 TFSI. Цей чотирициліндровий двигун розвиває потужність 110 кВт. Привід укомплектований додатковим обладнанням PSM, яке забезпечує потужність 85 кВт і разом з розділовою муфтою вбудовано в корпус шестиступінчастої коробки передач S tronic. Ця трансмісія з подвійним зчепленням передає потужність на передні колеса, включає в себе електричний масляний насос і забезпечує живлення і, отже, функцію зчеплення, а разом з тим і вибір передачі, навіть коли двигун TFSI вимкнений.

Двигун 1.4 TFSI і електропривід разом виробляють потужність системи 180 кВт і крутний момент системи 400 Нм. І Q3 45 TFSI e, і Sportback розганяються від 0 до 100 км / год за 7,3 секунди, і обидва розвивають максимальну швидкість 210 км / год. Загальний запас ходу обох моделей складає приблизно 710 км, що свідчить про їх придатність для повсякденного використання.

Високовольтна акумуляторна батарея знаходиться під підлогою автомобіля перед задньою віссю. Кожна з 96 призматичних ланок зберігає 13,0 кВтг енергії. Система акумуляторних батарей має власний контур охолодження, який можна підключити до контуру системи кондиціонування повітря, щоб забезпечити ефективне охолодження навіть при найвищих потребах.

Новий автомобіль Audi Q3 2021

Нові пропозиції

 • Mercedes-Benz GLS 63 AMG 4MATIC +

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  210 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche 911 Turbo S

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  2.6 тис.
  Двигун:
  3.7 Бензин
  Привід:
  Повний
  340 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS G800

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  870 км
  Двигун:
  4 Бензин
  Привід:
  Повний
  380 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi A8L quattro

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  107 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Удосконалена система приводу Q3

Система управління приводом компактних кросоверів розрахована на високу ефективність. За винятком дуже холодних умов, позашляховики завжди запускаються в електронному режимі.

Обидві моделі з модулем, що підключається можуть покривати відстань до 61 км з нульовими локальними викидами в NEDC, 51 км для Q3 і 50 км для Q3 Sportback в WLTP. На низьких швидкостях AVAS (акустична система оповіщення про транспортні засоби) генерує запропонований законом електронний звук для попередження інших учасників дорожнього руху.

У режимі «Авто-гібрид», основному режимі роботи, система управління приводом розумно і ефективно розподіляє завдання між 1,4 TFSI і електродвигуном. Електричний двигун підтримує чотирициліндровий двигун в багатьох ситуаціях, наприклад при обгоні.

Система управління рухом постійно оцінює безліч точок даних, включаючи інформацію про маршрут від навігаційної системи і дані про найближче оточення від датчиків автомобіля, що дозволяє їй визначати, коли автомобіль наближається до міського знаку, обмеження швидкості або кільцевої розв'язки, або коли він наближається до транспортного засобу, що рухається попереду.

Новий автомобіль Audi Q3 2021 вигляд ззаду

Новий Q3 пропонує ще більше інтелектуальних функцій управління

Незалежно від інтелекту системи управління приводом, водій завжди залишається головним. Натискаючи кнопку EV, водій може перемикатися між гібридним режимом і рухом з електричним приводом, в той час як в операційній системі MMI відкривається меню, що пропонує два додаткових спеціальних режиму руху: «Battery Hold» і «Battery Charge». Вони служать для підтримки заряду акумулятора на поточному рівні або для підвищення рівня заряду.

Більш того, водій може впливати на характер водіння за допомогою системи динамічного управління Audi drive select. Обравши тут динамічний профіль, встановивши S tronic на «S» і увімкнувши акселератор, вони отримують повний крутний момент електродвигуна в 330 Нм, доступний протягом 10 секунд. Як тільки водій обирає ДВС, електродвигун перемикається на рекуперацію і відновлює енергію в режимі генератора.

Новий автомобіль Audi Q3 2021 дисплей

Незалежно від стилю водіння, обидві моделі завжди відновлюють сили, коли водій натискає на гальмо. У переважній більшості випадків гальмування при повсякденній їзді - електродвигун виконує тільки уповільнення. При більш сильному натисканні на педаль гальма вмикаються гідравлічні гальма коліс, що активуються електричним підсилювачем гальм. Завдяки точному управлінню перехід практично непомітний, а рекуперація залишається активною. Під час гальмування система може відновити до 40 кВт потужності через електродвигун і зберегти її в батареї.

Завдяки збалансованому характеру підвіска компактних позашляховиків є відмінним партнером для їзди. Стандартна система вибору приводу Audi додає ще більше граней до відчуттів від водіння, оскільки вона працює не тільки з двигунами, а й з такими системами, як S tronic і гідропідсилювач керма.

На додаток до динамічного режиму він також пропонує комфортний, автоматичний та індивідуальний профілі. Кузов нових позашляховиків на 10 мм вище, ніж у моделей Q3 зі звичайними системами приводу, що означає, що дорожній просвіт залишається незмінним, незважаючи на кришку для акумулятора.

Новий автомобіль Audi Q3 2021 система керування

Швидка зарядка Audi Q3

Audi Q3 45 TFSI e і Q3 Sportback 45 TFSI e можна заряджати змінним струмом (AC) від розетки 400 В з вихідною потужністю 3,6 кВт. Таким чином, розряджений акумулятор можна зарядити за 3 години 45 хвилин, використовуючи стандартний кабель для зарядки. Безкоштовний додаток myAudi дозволяє клієнту управляти зарядкою, таймером і клімат-контролем перед входом віддалено зі свого смартфона.

Європейські клієнти Audi можуть на свій розсуд постачати будинок і гараж електрикою Volkswagen Naturstrom, яка повністю виробляється з поновлюваних джерел. Служба зарядки e-tron, яка охоплює більшість країн Європи, пропонує велику зручність: за допомогою однієї картки клієнт отримує доступ до більш ніж 155 000 точок зарядки.

Новий автомобіль Audi Q3 2021 вигляд спереду

Спортивний та універсальний дизайн позашляховика Q3

Обидві нові моделі Q3 вражають потужним і спортивним характером на дорозі разом з просторим і комфортним інтер'єром Передні сидіння пропонують відмінний комфорт і спортивну посадку. У стандартній комплектації задні сидіння можна переміщати в поздовжньому напрямку; їх спинки розділені на три частини і відкидаються під сімома різними кутами. Багажний відсік має базовий обсяг 380 л, який збільшується до 1375 л в Q3 45 TFSI e і 1250 л в Q3 Sportback 45 TFSI e, коли сидіння складаються.

Новий автомобіль Audi Q3 2021 кокпіт

Два дисплея складають основу концепції управління та індикації. MMI touch з 10,1-дюймовим екраном займає центральне місце на панелі приладів і відображає важливу, для водія, інформацію. А також додаткові дані, такі як стан приводу, рекуперацію, стан заряду акумулятора і діапазон. Багато функцій можуть управлятися за допомогою голосового управління за допомогою природного срілкування в якості додаткового рівня введення, який також пропонує можливість доступу до даних в хмарі.

Новий автомобіль Audi Q3 2021 задній ряд

Мережева взаємодія Audi connect

Разом з передовою інформаційно-розважальною системою MMI Navigation plus в якості опції, онлайн-сервіси Audi connect також доступні на борту. Вони включають послуги Car-to-X, в яких використовується принцип розвідки: обмін інформацією про придорожні паркувальні місця, небезпеку, обмеження швидкості та фази світлофора здійснюється через мережу Audi.

Додаток myAudi надійно пов'язує автомобіль зі смартфоном клієнта. Апаратні модулі, такі як Audi phone box і аудіосистема Bang & Olufsen Premium з віртуальним тривимірним звуком, доповнюють інформаційно-розважальне обладнання.

Системи допомоги водієві включають в себе адаптивну систему допомоги при круїзі (опціонально), яка допомагає водієві керувати як в поздовжньому, так і в поперечному напрямку, що істотно підвищує комфорт, зокрема, в тривалих поїздках. Audi pre sense basic, Audi pre sense front, Audi side assist і система попередження про виїзд зі смуги руху входять в стандартну комплектацію.

Новий автомобіль Audi Q3 2021 екстер'єр