Bentley Continental GT – виготовлено 80-тисячний розкішний grand tourer

Bentley на своєму заводі в Кру (Великобританія) випустила 80-тисячний персональний екземпляр Continental GT – одного з найкращих у світі розкішних grand tourer. Унікальний Bentley Continental GT V8 у кольорі Orange Flame було зібрано вручну на початку цього тижня на першому у світі вуглецево-нейтральному заводі з виробництва автомобілів класу люкс.

Історія розвитку неперевершеного Bentley Continental GT

У 1952 році дебютував Bentley R-Type Continental, кузов і дизайн якого розробила H. J. Mulliner & Co. Максимальна швидкість складала 190 км/год. Це був найшвидший чотиримісний автомобіль у світі, і він дуже швидко здобув репутацію вищого класу розкоші, що надає захопливу швидкість.

У 2003 році було випущено Continental GT – перший автомобіль сучасної епохи Bentley. Натхненний R-Type, перший Continental GT відкрив абсолютно новий сегмент ринку – сучасний вишуканий grand tourer. Відтоді він став беззаперечним еталоном для класу, який він заснував: у середньому майже 5000 екземплярів на рік поставляються клієнтам по всьому світу.

Через 18 років кваліфіковані майстри Bentley, багато з яких працювали над першим екземпляром Continental GT (досі належить Bentley), вручну створили 80-тисячний автомобіль. За цей період стиль, технології та інженерія, що лежать в основі автомобіля, значно змінилися, у результаті чого пікова потужність збільшилася на 27%, а моделі в цій лінійці також досягли зниження викидів CO2 у порівнянні з оригінальним Continental GT на 48%.

Адріан Холлмарк, голова і головний виконавчий директор Bentley, надав такий коментар: «При запуску в 2003 році компанія Bentley змінила визначення сучасного grand tourer, коли представила революційний Continental GT. Тепер, у 2021 році, GT продовжує залишатися розкішним grand tourer, що поєднує в собі новітні технології, характеристики і стиль. Цей успіх є свідченням професіоналізму наших дизайнерів, інженерів і майстрів тут, у Кру». Також Холлмарк зазначив, що Continental GT залишиться основною культовою моделлю Bentley, навіть коли компанія перейде на екологічну енергетику.

Новий автомобіль Bentley Continental GT

Нові пропозиції

 • Mercedes-Benz GLS 63 AMG 4MATIC +

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  210 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche 911 Turbo S

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  2.6 тис.
  Двигун:
  3.7 Бензин
  Привід:
  Повний
  340 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS G800

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  870 км
  Двигун:
  4 Бензин
  Привід:
  Повний
  380 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi A8L quattro

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  107 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Bentley Continental GT – один із найкращих grand tourer

Платформа автомобіля була модернізована до дизайну Bentley для третього покоління, що дозволило отримати абсолютно нову стійку, пропорції і рівні динамічних здібностей. Continental GT залишається стильним і повністю сучасним grand tourer завдяки абсолютно новому дизайну кузова з більш чіткими лініями і більш плавними поверхнями.

Continental GT третього покоління являє собою вершину дводверного дизайну та інженерних досягнень Bentley. Елегантний корпус із більш скульптурними і чітко окресленими лініями поєднується з ексклюзивними матеріалами, щоби створити справді захопливий дух автомобіля.

Новий автомобіль Bentley Continental GT вигляд спереду

Завдяки широкому вибору силових агрегатів, одній із найбільших колірних палітр у світі і майже безмежним можливостям інтер'єру унікальні конфігурації можуть мати безліч варіацій. Справді наразі існує 17 мільярдів способів, якими клієнт може персоналізувати Continental GT. Крім цього, завдяки послугам Bentley Mulliner – власного підрозділу Bentley з індивідуальних замовлень – єдиним обмеженням є уява клієнта. Володіння Continental GT гарантує як індивідуальність, так і ексклюзивність, незважаючи на те, що тепер він є частиною сім'ї, яка налічує 80 000 осіб.

Новий 80-тисячний автомобіль – це витончений Continental GT V8 у помаранчевому фірмовому відтінку Bentley Orange Flame, доповнений специфікаціями Blackline і Styling Specification, який вирізняється численними елементами дизайну ручної роботи і, як і більшість Bentley, єдиний у своєму роді.

Новий автомобіль Bentley Continental GT вигляд збоку

Досягнення модельного ряду Bentley Continental GT

Щоби відзначити важливий етап у виробництві, Bentley продемонструвала еволюцію і досягнення Continental GT з 2003 року.

Знакові автомобілі протягом поколінь:
 

 • найперший серійний Continental GT, VIN 0001 досі перебуває в парку Bentley;
 • купе Continental Supersports, яке багато хто вважає вершиною сімейства GT першого покоління;
 • купе Continental GT V8 S другого покоління, у блакитному відтінку Jetstream;
 • з поточного парку – кабріолет Dragon Red Continental GT.

Continental GT також підтримав давню традицію Bentley участі в гонках і встановлення рекордів, що почалася в 1920-х роках, коли команда Bentley Boys задала темп на європейських трасах. У 1922 році Джон Дафф сам їздив на своєму 3-літровому Bentley протягом 24 годин із середньою швидкістю 140 км/год на трасі Бруклендс, щоби встановити 39 рекордів. А в 1928 році Дадлі Фрой на автомобілі також із двигуном об'ємом 3 л уперше розігнався до швидкості понад 185 км/год на дистанції 160 км на тій самій трасі.

Новий автомобіль Bentley Continental GT передній ряд

Щоби підкреслити досягнення модельного ряду, варто згадати і про найбільш вражаючі, орієнтовані на продуктивність Continental GT:
 

 • Перший рекорд швидкості на льоду GT, який встановив чотириразовий чемпіон світу з ралі Юха Канккунен. Він побив світовий рекорд швидкості на льоду в 2007 році, досягнувши середньої швидкості 321,65 км/год на замерзлому морі біля узбережжя Фінляндії.
 • Гоночний автомобіль Continental GT3 першого покоління, який повернув Bentley до перемог на гоночних трасах в 2014 році і забезпечив першість на трасах по всьому світу.
 • Pikes Peak GT 2019 року, який, як і раніше, є рекордсменом виробничого класу на Міжнародному сходженні на пагорб Пайкс-Пік. Керований триразовим чемпіоном Рісом Мілленом, автомобіль на дистанції 19,9 км побив попередній рекорд на 8,4 секунди, подолавши 1524 м і 156 поворотів усього за 10:18,488.
 • Ice Race GT 2020 року, який брав участь у гонці GP Ice Race в Целль-ам-Зее в лютому 2020 року в ті самі вихідні, що останній представник лінійки Continental GT3 останнього покоління виграв гонку Bathurst 12 Hour в Австралії.

Через 18 років і три покоління Continental GT досі залишається типовим grand tourer – феноменально потужним, витончено оформленим і ексклюзивно створеним.

Новий автомобіль Bentley Continental GT задній ряд