Bentley Flying Spur 2020: оновлений дизайн і ще більше технологій

Розкіш, вишуканість, швидкість — ось слова, які спадають на думку, коли бачиш Bentley Flying Spur. Або Concorde, якщо на те пішло. Якраз тоді, коли ви подумали, що 2020 рік не принесе приємних сюрпризів, прийшла новина про те, що головний завод Crewe тепер виробляє комплект удосконалених накладок на пороги і сплітерів для свого чудового седана.

Bentley Flying Spur 2020- мережа статусних автосалонів Automaximum

Нові пропозиції

 • Rolls-Royce Phantom

  360 000$
  от 10 470$ / мес.

  Rolls-Royce Phantom

  Рiк:
  2014
  Пробіг:
  0 км
  Двигун:
  6,8 Бензин
  Привід:
  Задній
  Докладніше
 • Lamborghini Gallardo

  100 000$

  Lamborghini Gallardo

  Рiк:
  2004
  Пробіг:
  12 тис.
  Двигун:
  5,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  Докладніше
 • Mercedes-AMG GT R Coupe

  178 500$

  Mercedes-AMG GT R Coupe

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  6500 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Задній
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo S

  242 000$

  Porsche Taycan Turbo S

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  1 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  Докладніше

Потужний характер у новому комплекті обвісів для Bentley Flying Spur

Новий комплект назвали Styling Specification, і він є опцією при покупці, але всі власники Flying Spur також можуть його придбати. Адже автомобіль від Crewe — один із найшвидших чотиридверних седанів у світі, і, очевидно, клієнти хочуть, щоби це відображалося в зовнішньому стилі.

До комплекту входять передній сплітер, накладки на пороги з металевими значками Bentley, задній дифузор і спойлер кришки багажника. Також нанесено саржевий візерунок 2x2 глянцевим вуглецевим волокном, який поєднаний із дзеркалом посередині автомобіля.

Bentley Flying Spur 2020 вид ззаду - мережа статусних автосалонів Automaximum

У новому комплекті Bentley приділили велику увагу деталям. На накладках нанесено тривимірний значок Bentley, виготовлений методом гальванопластики, спеціально розроблений для мінімізації ризику потрапляння бульбашок повітря в лак. Навряд чи такі деталі роблять Flying Spur швидшим, але ж йому це і не потрібно.

Нове покоління Spur засноване на Continental GT і обіцяє бути найбільш маневреним завдяки таким передовим технологіям, як активний повний привід, повне рульове управління, управління крутним моментом і стабілізатори поперечної стійкості 48 В. Крім того, Bentley каже, що модифікації були розроблені для поєднання з існуючою аеродинамікою, тому оновлення не будуть сповільнювати автомобіль. Це доводять випробування в аеродинамічній трубі і на трасі, зокрема на максимальній швидкості автомобіля.

Bentley Flying Spur 2020 накладки на поріг - мережа статусних автосалонів Automaximum

Елегантна класика та нові деталі в дизайні Bentley Flying Spur 2020

Дивлячись на новий чотиридверний седан Bentley ви з першого погляду розумієте, що це точно Flying Spur. Проте його дизайн виразно модифікований і заснований на тій же платформі, що і нинішній Continental GT. Bentley заявляє, що у нового Flying Spur колісна база на 130 мм довша, ніж у попереднього. Це дозволяє пасажирам комфортно влаштуватися всередині і дивитися крізь панорамний скляний дах. Знову ж таки, як і Continental GT, у Spur є деталі з гранованого скла, але також є задні ліхтарі B-подібної форми, як у Bentayga. Матричні світлодіодні фари входять до стандартної комплектації.

Нова деталь «Flying B» розташована на вершині решітки радіатора і може автоматично складатися, багато в чому як «Дух екстазу» від Rolls-Royce.

Новий автомобіль Bentley Flying Spur 2020 нова деталь «Flying B» - мережа статусних автосалонів Automaximum

Для Flying Spur доступна специфікація Mulliner, яка включає шкіряну оббивку «Lofted Diamond», вишивку для сидінь, 56-сантиметрові колеса і більш широку кольорову палітру.

Новий автомобіль Bentley Flying Spur 2020 - мережа статусних автосалонів Automaximum

Сучасні технології та потужний двигун у новому Bentley Flying Spur

Flying Spur обладнаний трикамерними пневморесорами з безперервним контролем демпфірування й активними стабілізаторами поперечної стійкості на 48 В, щоб автомобіль не нахилявся в середині повороту. Гігантські гальма (420 мм спереду) призначені для зупинки 2435-кілограмового Flying Spur.
 

Новий автомобіль Bentley Flying Spur 2020 мережа статусних автосалонів Automaximum

Всередині розташований центральний екран розміром 31 см, який перебуває в полі зору, коли автомобіль включений, і прихований за дерев'яним шпоном у вимкненому стані. Ця ж система встановлена ​​в Continental GT.

Доступні 3 аудіосистеми, з яких найбільш популярною є Naim потужністю 2200 Вт.
 

Новий автомобіль Bentley Flying Spur 2020 салон - мережа статусних автосалонів Automaximum

Під довгим капотом міститься 6-літровий W12 з двома турбінами, який розвиває 626 к. с. і 900 Нм і передає потужність на всі чотири колеса через восьмиступінчасту автоматичну коробку передач ZF. Якщо ви поспішаєте, Flying Spur здатний розігнатися до 100 км/год за 3,8 секунди і розвивати максимальну швидкість до 333 км/год, що робить його одним із найшвидших чотиридверних автомобілів на планеті.
 

Новий автомобіль Bentley Flying Spur 2020 вид ззаду - мережа статусних автосалонів Automaximum