BMW iX - старт продажів електричного кросовера

У листопаді 2020 року BMW представив серійний електрокроссовер, побудований на основі концептуальної моделі Vision iNEXT. Прем'єра BMW iX ознаменувала нову еру електромобільності. Модель поєднує в собі інноваційний дизайн, сучасну розкіш, а також передове оснащення систем автоматизованого водіння, управління і цифрового підключення. Вартість базової комплектації BMW iX xDrive40 стартує від 2 066 333 грн, а базової комплектації BMW iX xDrive50 від 2 565 334 грн. Замовити новий BMW iX ви можете в мережі салонів AutoMaximum за допомогою послуги індивідуального замовлення автомобіля.

Новий BMW iX доступний для замовлення

BMW iX - це символ нової ери мобільності легендарного бренду. З самого початку створений для отримання максимального задоволення від електричного водіння, кросовер заново визначає успішну концепцію BMW Sports Activity Vehicle (SAV). BMW iX з недавно розробленим, автентичним і мінімалістичним дизайном є першою моделлю в поколінні автомобілів, орієнтованих на майбутнє, які змінюють досвід водіння, відчуття простору і відносини між автомобілем і його пасажирами.

Відкрийте для себе мобільність майбутнього. BMW iX - це перший BMW, створений на основі нових модульних компонентів BMW. Силова установка управляється п'ятим поколінням технології BMW eDrive.

Трансмісія, розроблена BMW, виробляє більше 370 кВт / 500 к.с. і дозволяє проїхати понад 600 кілометрів в циклі WLTP. Нова технологія зарядки BMW iX дозволяє здійснювати швидку зарядку постійним струмом з вихідною потужністю до 200 кВт. Це дозволяє заряджати акумулятор від 10 до 80 відсотків від його загальної ємності менш ніж за 40 хвилин.

Новий автомобіль BMW iX

Нові пропозиції

 • Mercedes-Benz GLS 63 AMG 4MATIC +

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  210 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche 911 Turbo S

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  2.6 тис.
  Двигун:
  3.7 Бензин
  Привід:
  Повний
  340 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS G800

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  870 км
  Двигун:
  4 Бензин
  Привід:
  Повний
  380 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi A8L quattro

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  107 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Дизайн і комфорт BMW iX - унікальні можливості електромобільності

За потужним зовнішнім виглядом BMW iX ховається безліч високих технологій. Одним із символів цього є нова решітка радіатора BMW. Ця «інтелектуальна поверхня» містить камери, радар і багато інших датчиків та бере на себе цифрові функції. Сучасна філософія Shy Tech створює нові елементи дизайну як усередині, так і зовні.

BMW iX є лідером у створенні автомобілів майбутнього покоління, з якими компанія переосмислює екологічність, задоволення від водіння і те, що значить розкіш. Цей новаторський характер чітко виражений в дизайні автомобіля. Стилістика екстер'єру BMW iX побудована на перевагах BMW SAV, поєднуючи їх з цілісною і стійкою концепцією мобільності.

автомобіль BMW iX

Принцип Shy Tech можна побачити в решітці радіатора і капоті BMW. Радіолокаційні датчики, необхідні для інтелектуальних систем допомоги водієві, приховані за решіткою радіатора, а технологія BMW eDrive для забезпечення зниження викидів прихована під капотом.

Новий флагман BMW створений для забезпечення високого рівня комфорту водіїв і пасажирів. Салон BMW iX пропонує вам можливість відкрити для себе нові способи проведення часу в автомобілі. Інтер'єр BMW iX - це набагато більше, ніж просто салон - це мобільний простір. Він передає почуття безпеки і впевненості, а також забезпечує інтуїтивний зв'язок між пасажирами і автомобілем.

Вільний простір, поєднання першокласних матеріалів, нові сидіння і надзвичайно великий панорамний скляний дах створюють розкішну атмосферу салону на всіх п'яти сидіннях всередині BMW iX. Абсолютно нова архітектура в інтер'єрі BMW iX забезпечує чітку і просту функціональність, що повністю відповідає потребам і емоціям водія і його пасажирів.

Основна увага в інтер'єрі приділяється водієві. Автомобіль відрізняється просторою релаксуючою атмосферою а також новими повністю цифровими дисплеями та інтелектуальним керуванням. Багато елементів вперше можна побачити в BMW, наприклад, шестикутне кермо і вигнутий дисплей BMW, встановлений на невидимій опорі, що створює ілюзію автономності та є частиною операційної системи BMW наступного покоління. Дисплеї і органи управління були скорочені до найнеобхіднішого, що ще більше підсилює враження не захаращеного простору.

BMW iX

Переосмислення продуктивності BMW iX xDrive40 і BMW iX xDrive50

BMW iX xDrive40 і BMW iX xDrive50 пропонують запас ходу більш ніж 400 км і 600 км відповідно. Нова модель є ідеальним вибором для щоденних поїздок і далеких подорожей. Два потужні електродвигуни та електронний повний привід BMW xDrive гарантують кросоверу більш 500 л.с. потужності, розгін від 0 до 100 км / год менш ніж за 5 секунд для BMW iX xDrive50 і трохи більше 6 секунд для xDrive40.

Енергія і запас ходу BMW iX також виграють від інноваційних рішень в області полегшеного дизайну і аеродинаміки. Наприклад, коефіцієнт лобового опору (Cd) BMW iX становить всього 0,25 - доказ його видатної аеродинаміки в своєму класі. Керованість BMW iX та рівень комфорту в салоні також поліпшуються завдяки зменшеному лобовому опору і конструкції кузова автомобіля з його алюмінієвою рамою і новаторським карбоновим каркасом.

Новий BMW iX