Bugatti La Voiture Noire прикрасили на Різдво

Жителі французького містечка Мольсайм отримали особливий подарунок до Різдва. Автомобільний бренд Bugatti, історія якого починається саме в цьому місті, виставив свій La Voiture Noire на головній площі в скляній коробці. Жителі міста зможуть насолоджуватися ексклюзивною моделлю протягом усього періоду зимових свят.

Особливий подарунок для батьківщини Bugatti

Ексклюзивна модель, яка була спроектована на базі автомобіля Bugatti Chiron 2021 року - La Voiture Noire або The Black Car є неповторним шедевром, створеним в честь 110-річчя легендарного автомобільного бренду і першої моделі Type 57 SC Atlantic, яка була побудована Жаном Бугатті.

Елегантний La Voiture Noire є єдиним екземпляром у всьому світі і за чутками, був придбаний відомим футболістом Кріштіану Роналду за 18 мільйонів доларів. Абсолютна унікальність автомобіля означає, що мало хто зможе коли-небудь побачити його особисто. З огляду на це, а також враховуючи скасування різдвяних ярмарків і святкувань в містах Ельзасу через Covid-19, адміністрація компанії Bugatti вирішила порадувати жителів рідного міста незвичайним чином.

Bugatti Chiron 2021

Нові пропозиції

 • Mercedes-Benz GLS 63 AMG 4MATIC +

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  210 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche 911 Turbo S

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  2.6 тис.
  Двигун:
  3.7 Бензин
  Привід:
  Повний
  340 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS G800

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  870 км
  Двигун:
  4 Бензин
  Привід:
  Повний
  380 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi A8L quattro

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  107 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Для того щоб зберегти святковий настрій і підтримати дух Різдва, Bugatti виставила єдиний екземпляр гіперкара La Voiture Noire поруч з різдвяною ялинкою в центрі Мольсайма. Вже з початку грудня жителі міста можуть побачити Bugatti La Voiture Noire і розглянути автомобіль через спеціальну скляну коробку.

Туристам, які теж хочуть побачити розкішний автомобіль, але не зможуть приїхати в Мольсайм до закінчення свят, не варто поспішати, бо Black Car залишиться в центрі міста до кінця березня.

"Звичайно, ніщо не замінить різдвяний ярмарок, яким ми його знаємо. Але для нас надзвичайно важливо доставити радість жителям нашого рідного регіону, де зародився бренд Bugatti понад 110 років тому ", - говорить Крістоф Піошон, керуючий директор з виробництва і логістики.

Bugatti Chiron