Evoque і Discovery Sport очолять лінійку електромобілів Land Rover в 2024

Land Rover Evoque і Discovery Sport наступного покоління вийдуть на ринок в 2024 році і будуть побудовані на основі високотехнологічної платформи, орієнтованої на електромобілі. Також бренд збирається представити дві моделі сімейства Defender, одна з них буде електричною.

Land Rover Evoque і Discovery Sport на базі електричної архітектури EMA

Компанія Land Rover слідує плану модернізації Evoque і Discovery Sport наступного покоління, побудувавши позашляховики на абсолютно новій платформі, яка орієнтована на електромобілі, з бензиновим двигуном для збільшення запасу ходу. Нова платформа, яка отримала назву «Електрифікована модульна архітектура» (EMA), з самого початку буде розроблятися з урахуванням передових систем допомоги водієві і широких можливостей хмарного підключення.

Величезний проект EMA стане частиною інвестиційної програми вартістю 10 мільярдів фунтів стерлінгів, яка триватиме до 2026 року. У глобальні плани JLR входить запуск абсолютно нових моделей Range Rover Sport 3, Velar 2 і Discovery 6, побудованих на платформі MLA. Платформа EMA надзвичайно важлива для майбутніх планів компанії. За оцінками JLR, автомобілі на базі EMA становитимуть половину всіх продажів бренду до 2030 року.

Першим новим автомобілем на базі EMA буде наступний Evoque, випущений в 2024 році, за яким незабаром вийде Discovery Sport третього покоління. Очікується, що виробнича лінія EMA буде встановлена ​​на заводі в Хейлвуді.

Land Rover на базі електричної архітектури EMA

Нові пропозиції

 • Mercedes-Benz GLS 63 AMG 4MATIC +

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  210 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche 911 Turbo S

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  2.6 тис.
  Двигун:
  3.7 Бензин
  Привід:
  Повний
  340 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS G800

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  870 км
  Двигун:
  4 Бензин
  Привід:
  Повний
  380 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi A8L quattro

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  107 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Дві нові моделі сімейства Defender

Land Rover повідомив інвесторам, що в найближчі шість років буде випущено ще дві моделі сімейства Defender. JLR не опублікував ніяких подробиць про дві нові моделі Defender, але очікується, що одна з них буде повністю електричною. Також відомо, що в нових Defender бренд відмовиться від платформи D7x, використовуваної в поточних Defender покоління L663.

В результаті, обидві моделі будуть побудовані на EMA, тому цілком можливо, що завод JLR в Словаччині також отримає виробничу лінію EMA, яка дозволить йому виробляти автомобілі нового покоління для ринку Європи.

Нові моделі сімейства Defender

Особливості платформи EMA в автомобілях Land Rover

Фактично, EMA - це платформа, на якій можна розмістити або велику підлогову акумуляторну батарею, або меншу батарею гібридного розміру, але з додаванням невеликого двигуна внутрішнього згоряння.

Використання електродвигунів для приводу кожної осі дозволяє відмовитися від звичайних механічних трансмісій, диференціалів і карданних валів. Крім простоти компонування і зменшення потенційних проблем з трансмісією, використання електродвигунів вигідне і для позашляхових характеристик.

Це пов'язано з тим, що крутний момент і потужність можуть бути точно дозовані для кожного колеса індивідуально, зменшуючи ковзання і дозволяючи направляти привід на колеса з найбільшим зчепленням набагато швидше і точніше, ніж це можуть зробити електромеханічні системи.

Особливості платформи EMA

Платформа MLA для підтримки габаритних моделей

В рамках сміливого плану трансформації, Land Rover поставить всі свої моделі на дві нових платформи: EMA для електромобілів і модульну поздовжню архітектуру зі змішаною трансмісією - MLA.

Платформа MLA з'явиться першою, вона стане основою повнорозмірного флагмана Range Rover в 2022 році, а потім буде встановлена ​​в Range Rover Sport. Платформа, в якій переважає алюміній, підтримує чисто електричні та гібридні силові агрегати і буде використовуватися для автомобілів, побудованих на заводі Land Rover в Соліхалі.

Платформа MLA