Фінансові
послуги

Фінансові послуги на покупку автомобіля

Мультибрендова мережа салонів AutoMaximum стане вашим надійним партнером в покупці автомобіля. Ми пропонуємо ексклюзивні автомобілі за вигідними умовами. У кожному з наших салонів представлені преміальні автомобілі, а також всі необхідні фінансові послуги для придбання будь-якої моделі.

Фінансові послуги – це сучасний інструмент і ключовий фактор для покупки автомобіля на вигідних умовах. Відділ фінансових послуг AutoMaximum є ідеальним партнером як для фізичних, так і юридичних осіб. Обираючи послуги одного з наших салонів, ви отримуєте індивідуальний підхід і комфортну процедуру оформлення.

Наші професійні менеджери подбають про те, щоб потреби і побажання кожного з клієнтів були враховані, а процедура оформлення зайняла мінімальну кількість вашого часу. У мережі салонів статусних автомобілів AutoMaximum ви гарантовано отримуєте можливість скористатися послугами лізингу або страхування.

Отримати детальну інформацію про умови страхування або лізингу ви можете зв'язавшись з нашими менеджерами за контактним телефоном, а також завітавши до одного з наших салонів.

Залиште заявку

Вкажіть свої дані, і ми зв'яжемося з вами зручним для вас способом

Ми призначимо зустріч в Києві чи Одесі. Якщо ви не можете зустрітися з нами особисто, ми почнемо роботу дистанційно.

Відділ продажів: +380500707777

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемося