Lamborghini Huracan Evo RWD Coupe і Spyder: перший тест-драйв

Нові купе і родстер Lamborghini Huracan Evo RWD пройшли випробування на відомій трасі Big Willow International Raceway в Віллоу-Спрінгс, а також на дорогах загального користування. Всі подробиці потужного тест-драйву в нашому новому матеріалі.

Новий Lamborghini Huracan Evo RWD 2020 року випуску

Lamborghini Huracan Evo RWD Coupe і Spyder 2020 року випуску - це новітні спортивні автомобілі від легендарної італійської марки Performance. Huracan Evolution відрізняється оновленим зовнішнім виглядом з поліпшеною аеродинамікою, оновленим інтер'єром з сидіннями в стилі винищувачів, новою інформаційно-розважальною системою й оновленнями трансмісії, включаючи титанові впускні клапани й нову продуктивну вихлопну систему.

У порівнянні з відносно новим повнопривідним Huracan Evo, Huracan Evo RWD позбавлений переднього карданного валу і має середній 5,2-літровий V10, відрегульований з 630 кінських сил і 443 Нм крутного моменту до 602 к.с. і 413 Нм. Як і повнопривідна модель, Huracan Evo RWD передає потужність через семиступінчасту автоматичну коробку передач з подвійним зчепленням.

Одна з найбільш значних змін, які Lamborghini внесла в Huracan Evo RWD 2020 року випуску, полягає в налагодженні його продуктивної системи контролю тяги, або PCS. Три режими водіння мають три різних темпераменти. Звичайна Strada, або вулиця, - це консервативна програма, яка робить Huracan таким само слухняним, як Audi A5.

Новий автомобіль Lamborghini Huracan Evo RWD 2020 вигляд спереду

Спортивний режим підсилює додаткові магнітні амортизатори MagneRide, підсилює реакцію рульового управління і дросельної заслінки, прискорює перемикання передач і послаблює втручання антипробуксовочної системи, дозволяючи те, що Lamborghini називає «постійним дрейфом».

Режим Corsa, або гоночний, - це програма, орієнтована на трек, яка ще більше посилює підвіску, ще раз прискорює перемикання і налаштовує реакцію дросельної заслінки і рульового управління, щоб допомогти Huracan рухатися якомога швидше.

Новий автомобіль Lamborghini Huracan Evo RWD 2020 вигляд ззаду

Нові пропозиції

 • Porsche Taycan Turbo S

  Рiк:
  2019
  Пробіг:
  11 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  199 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes Maybach S560 4MATIC

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  33 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  165 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • BMW-Alpina XB7

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4.4 Бензин
  Привід:
  Повний
  260 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi RS 6 Avant

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  6 тис.
  Двигун:
  4.0 Бензин
  Привід:
  Повний
  149 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Продуктивність Lamborghini Huracan Evo RWD на гоночній трасі

Поведінка нового Huracan на гоночній трасі залежить від того, який режим водіння ви оберете. Для порівняння, режим Corsa перетворює Huracan Evo RWD 2020 року випуску в справжній гоночний автомобіль.

Новий автомобіль Lamborghini Huracan Evo RWD 2020 вигляд сбоку

Підвіска помітно жорсткіше, рульове управління стає ще більш прямим і точним, а автомобіль вражаюче зібраний. Цей режим дозволяє вам зосередитися на гоночній трасі перед вами, а не турбуватися про те, що автомобіль робить, а що ні.

Деякі покупці суперкарів можуть бути схильні купувати повний привід Huracan Evo виключно через додаткову безпеку та спокій за рахунок наявності чотирьох ведучих коліс (не кажучи вже про додаткову потужність і більш швидкий розгін), але електронна настройка в Lamborghini Huracan Evo RWD 2020 року випуску працює неймовірно плавно у фоновому режимі.

Новий автомобіль Lamborghini Huracan Evo RWD 2020 передній бампер

Характеристики Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder

Версія родстера Huracan Evo RWD багато в чому є просто купе Huracan Evo RWD з тканинним верхом, який складається вручну і працює на швидкості до 50 кілометрів на годину.

На пустельних дорогах, що оточують Віллоу-Спрінгс, в тому числі на ділянках автодрому, Huracan Evo RWD Spyder - неймовірно компетентний суперкар. На ділянках шосе і міжштатних автомагістралей в режимі Strada рульове управління стає легше, а підвіска здатна поглинати різні вибоїни, нерівності та залізничні переїзди на маршруті.

Новий автомобіль Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder вигляд спереду

Спортивний режим в Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder 2020 року випуску добре підходить для гоночної петлі. Lamborghini був низько посадженим, швидким і маневреним, і його трансмісія завжди була на потрібній передачі в потрібний час, навіть в автоматичному режимі.

Більш того, настройка підвіски Huracan забезпечує відмінний баланс між твердістю і піддатливістю, гарантуючи, що ви завжди можете відрегулювати потужність в будь-який момент.

Новий автомобіль Lamborghini Huracan Evo RWD Spyder вигляд ззаду