Land Rover Defender 2020 пройшов тестування EuroNCAP

Стало відомо офіційні результати тестування безпеки нового Land Rover Defender 2020 року за стандартами EuroNCAP. Головною перевагою позашляховика є безпека дітей, за яку автомобіль отримав максимальний бал.

Результати краш-тестів нового Land Rover Defender

Новий Land Rover Defender 2020 вже встиг стати однією з головних автомобільних прем'єр року, що минає. Головним приводом для обговорень став оновлений рівень безпеки легендарної моделі.

Згідно з рейтингом EuroNCAP (Європейська програма оцінки нових автомобілів), позашляховик гарантує зразковий рівень безпеки для всіх пасажирів, особливо для дітей, що відповідає п'яти зіркам в авторитетній системі оцінювання.

Defender 2020 року набрав 85% безпеки дорослих пасажирів, пропонуючи хороший захист у всіх випадках, за винятком випробувань жорстких бар'єрів на всю ширину і випробувань мобільних прогресивних бар'єрів, що деформуються.

Тестування Land Rover Defender 2020

Нові пропозиції

 • Porsche Taycan Turbo S

  Рiк:
  2019
  Пробіг:
  11 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  199 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes Maybach S560 4MATIC

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  33 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  165 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi RS 6 Avant

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  6 тис.
  Двигун:
  4.0 Бензин
  Привід:
  Повний
  149 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Rolls-Royce Wraith Kryptos

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  900 км.
  Двигун:
  6,6 Бензин
  Привід:
  Задній
  550 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

У першому випадку тулуб заднього пасажира отримував лише мінімальний захист (адекватний для лівої стегнової кістки водія), тоді як у другому випадку у водія був відповідний захист тулуба, і як він, так і передній пасажир мали лише незначний захист стегнової кістки.

Батьки будуть раді дізнатися, що Defender дуже безпечний для дітей, які перебувають в салоні, оскільки тести показують найвищий рівень захисту маленьких пасажирів за всіма параметрами тестування.

Також позашляховик показав хороші результати безпеки при взаємодії з учасниками дорожнього руху. Більш того, автоматизована система екстреного гальмування завжди ефективно працює у випадках з участю пішоходів.

В результаті тести показали, що інноваційні технології безпеки, якими оснащений новий Land Rover Defender допомогли зробити позашляховик більш безпечним, керованим і надійним.