Mercedes-AMG G63 з потужністю 940 кінських сил

Ще більше продуктивності, темпераменту і динамічності в новому Mercedes-AMG G63. Читайте всі подробиці надпотужної модифікації в нашому матеріалі.

Mercedes-AMG G63 з потужністю 940 кінських сил - мережа статусних автосалонів Automaximum

Нові пропозиції

 • Mercedes-Benz EQC Edition 1886

  Рiк:
  2019
  Пробіг:
  0 км
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  88 888$
  Лізінг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes-AMG GT R Coupe

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  6500 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Задній
  149 900€
  Лізінг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo S

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  1 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  235 000$
  Лізінг від 0,01%
  Докладніше
 • Lamborghini Urus

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  338 000€
  Лізінг від 0,01%
  Докладніше

Система Smartlift і проекційний дисплей в Porsche Taycan 2021

Розширення технологічного оснащення Taycan 2021 включає кольоровий проекційний дисплей, який відображає інформацію про автомобіль в полі зору водія. Дисплей ділиться на 3 частини: основний розділ, секція статусу і тимчасові дані. Доступні попередні налаштування, які включають навігаційний дисплей, датчик потужності і вид, що визначається користувачем.

У Porsche Taycan 2021 вбудована адаптивна пневматична підвіска, а також нова система Smartlift, яку можна запрограмувати на автоматичне збільшення дорожнього просвіту в певних місцях. Функція буде корисна при русі по лежачим поліцейським або під'їзних шляхах на спортивному електромобілі з низькою посадкою. Крім того, Smartlift регулює висоту дорожнього просвіту на шосе для досягнення ідеального балансу між ефективністю і комфортом їзди.
 

Audi RS Q8 вид спереду - мережа статусних автосалонів Automaximum

Завдяки бездротовим оновленням клієнти можуть встановлювати нові технології на Porsche Taycan 2021 року, не відвідуючи дилерський центр. Porsche називає цю послугу «функцією за запитом». Для установки вже доступні Intelligent Range Manager, Active Lane Keep Assist і Porsche InnoDrive. Працюючи з Adaptive Cruise Control, система Porsche InnoDrive адаптує швидкість автомобіля до умов попереду на основі даних про обмеження швидкості, повороти, кільцеві розв'язки та інші ситуації, коли вам необхідно зупинитися.
 

Audi RS Q8 вид спереду - мережа статусних автосалонів Automaximum

Заряджати новий електрокар Porsche Taycan буде комфортніше

Щоб зробити зарядку більш зручною, нова послуга Porsche Plug & Charge дозволяє водіям підключати зарядний кабель і автоматично виконувати аутентифікацію за допомогою стандартного інтерфейсу ISO 15118. Зарядна станція ідентифікує підключений автомобіль і може автоматично обробляти платежі.

Якщо ви плануєте зробити більш тривалу зупинку, зарядну потужність Porsche Taycan 2021 року можна відрегулювати приблизно до 200 кВт на станціях швидкої зарядки постійного струму, щоби поліпшити збереження заряду батареї та знизити загальні втрати потужності під час зарядки. Зарядна потужність до 270 кВт лишається доступною на 800-вольтних станціях.
 

Огляд Audi RS Q8 елегантний інтер'єр - мережа статусних автосалонів Automaximum

Дизайн спорткара Porsche Taycan 2021

У список опцій Porsche Taycan були додані 7 нових кольорів кузова: Mahogany Metallic, Frozenberry Metallic, Cherry Metallic, Coffee Beige Metallic, Chalk, Neptune Blue, і Ice Grey Metallic. Потужні і надійні Porsche ви можете купити в мережі салонів AutoMaximum з моделей в наявності або навіть замовити автомобіль саме за тими параметрами, які важливі для вас.

В електрокарі Porsche Taycan 2021 доступні нові варіанти інтер'єру: стандартний Black/Limestone Beige, шкіряний салон Blackberry і Blackberry/Slate Grey, інтер'єри Graphite Blue/Slate Grey Race-Tex і Basalt Black/Meranti Brown OLEA Club Leather.Пакет Carbon Sport Design доступний в стандартній комплектації для Taycan Turbo S. Carbon Sport Design буде пропонуватися для всіх версій Taycan 2021 з додаванням вставок з вуглецевого волокна в нижній передній частині автомобіля і в бічних накладках на порогах, а також карбонових ребер на задньому дифузорі.

Огляд Audi RS Q8 вид збоку - мережа статусних автосалонів Automaximum

Мультимедіа в електрокарі Porsche Taycan 2021

Аудіоплатформа SiriusXM 360L тепер доступна для інформаційно-розважальної системи, а подкасти Apple можна вибрати як окреме джерело мультимедіа. Також відтепер можна перевпорядкувати джерела мультимедіа, а місця, що підтримують додаток Porsche Charging Services, зробити пріоритетними в списку пунктів призначення для зарядки.

Огляд Audi RS Q8 вид ззаду - мережа статусних автосалонів Automaximum