Mercedes-Benz EQ – анонс майбутніх електричних седанів і позашляховиків

У найближчі кілька років Mercedes-Benz представить повну лінійку електромобілів. Версії з електроприводом будуть випускатися паралельно зі звичайною лінійкою автомобілів із бензиновим двигуном: від A- до S-Class, включно навіть із електричним G-wagen.

Mercedes-Benz EQS надійде у продаж улітку 2021 року

Усі вже бачили фотографії EQS з камуфляжем. Цей автомобіль є електричним аналогом флагманського седана Mercedes-Benz S-Class. Mercedes також раніше повідомляла, що електричний седан EQS є першою моделлю від суббренда Mercedes-EQ, базою для якої стала нова спеціально розроблена модульна конструкція. Завдяки цьому компанія зможе будувати транспортні засоби будь-яких типів – як комфортабельні седани, так і великі позашляховики.

EQS надаватиме всі можливості і переваги електричного автомобіля класу люкс: розкішний прогресивний дизайн, просторий інтер'єр, новітня інформаційно-розважальна система Mercedes-Benz User Experience (MBUX), точні системи допомоги водієві, які цінують усі клієнти Mercedes-Benz, а також запас ходу значні 700 км (згідно з WLTP).

Зараз Mercedes-Benz EQS проходить останні випробування перед запуском серійного виробництва моделі. EQS буде представлений навесні 2021 року, після чого дуже скоро почнеться виробництво. Поставки електричного седана стартують улітку, як заявляє німецька компанія.

Новий автомобіль Mercedes-Benz EQS

Нові пропозиції

 • Mercedes-Benz GLS 63 AMG 4MATIC +

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  210 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche 911 Turbo S

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  2.6 тис.
  Двигун:
  3.7 Бензин
  Привід:
  Повний
  340 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS G800

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  870 км
  Двигун:
  4 Бензин
  Привід:
  Повний
  380 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi A8L quattro

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  107 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Mercedes-Benz EQA – дебют 20 січня

EQA – це електричний аналог кросовера класу GLA, і, як і у випадку з іншими майбутніми автомобілями в цьому списку, поки що побачити фото автомобіля можна тільки з камуфляжем. Mercedes-Benz оголосила, що компактний позашляховик буде представлено 21 січня 2021 року, а реалізація замовлень почнеться в лютому 2021 року. Виготовлення EQA Mercedes-Benz у Раштаті (Німеччина) вже успішно стартувало. Для клієнтів Китаю розробка EQA почнеться у 2021 році на спільному підприємстві BBAC (Beijing Benz Automotive Co. Ltd.) в Пекіні.

Акумуляторні системи для компактного електричного позашляховика виробляються на спеціальному заводі в Раштаті (Німеччина). Також скоро планується запуск виготовлення акумуляторних систем у промисловому парку Ічжуан (Пекін, Китай) і в Яворі (Польща).

Новий автомобіль Mercedes-Benz EQA

Mercedes-Benz EQB – запуск у 2021 році

Mercedes-Benz GLB, як і GLA, є компактним позашляховиком класу люкс. Але ця модель трохи більша за розміром, оскільки дозволяє додати третій ряд сидінь, а також має більш квадратний дизайн екстер'єру. Модель EQB буде електричним аналогом GLB.

Виробництво позашляховика Mercedes-Benz EQB стартує у 2021 році на 2 заводах: в Угорщині в місті Кечкемет для світового ринку і в Пекіні на підприємстві BBAC для китайського ринку. Підготовчі роботи для запуску виробництва вже активно ведуться. Акумулятори для цієї моделі також будуть випускатися у 2 місцях: в Ічжуані (Пекін, Китай) і в Яворі (Польща). В Угорщині EQB – перший серійний автомобіль, який оснащується тільки електродвигуном. Він доповнить лінійку плагін-гібридів, що включає CLA і CLA Shooting Brake.

Новий автомобіль Mercedes-Benz EQB

Mercedes-Benz EQE – початок виробництва в кінці 2021 року

EQE – це EQ-версія популярного седана E-Class, хоча і трохи менша. Mercedes-Benz заявляє, що модель буде запущена у виробництво в другій половині наступного року на заводі в Бремені (Німеччина), після чого також у Китаї в Пекіні.

Акумуляторні системи для електричного седана бізнес-класу будуть проводиться в промисловому парку Ічжуан (Пекін, Китай) і на спеціальному заводі в Хедельфінгені (Німеччина).

Новий автомобіль Mercedes-Benz EQE

Mercedes-Benz позашляховики EQE і EQS виходять у 2022 році

EQE отримає версію SUV, яка буде еквівалентна позашляховику GLE-Class. EQS також буде випускатися у позашляховій версії, але нам ще належить її побачити. Обидва позашляховика будуть вироблятися на заводі Mercedes-Benz в Таскалусі (США, штат Алабама), починаючи з 2022 року. Варто відзначити, що зараз поруч із автозаводом в Таскалусі відбувається будівництво акумуляторного заводу для забезпечення позашляховиків потужними акумуляторами. Дуже скоро на заводі буде встановлено все необхідне обладнання.

Новий автомобіль BMW X3 M 2021 екстер'єр