Mercedes-Benz EQA - світова прем'єра в січні 2021 року

Виробництво Mercedes-Benz EQA вже почалося на заводі в Раштаті, як було оголошено раніше. Світова прем'єра компактної моделі з електродвигуном від суббренда Mercedes-EQ відбудеться 21 січня.

Презентація EQA відбудеться в Мюнхені

Підготовка до прем'єри EQA йде за планом: після того, як виробництво почалося на заводі в Раштаті, світова прем'єра моделі була призначена на 20 січня 2021 року в Мюнхені. Реалізація замовлень Mercedes-Benz EQA почнеться вже в лютому 2021 року.

Після того, як виробництво першого повністю електричного компактного позашляховика EQA вже почалося, виробництво для китайського ринку почнеться на заводі в Пекіні на спільному німецько-китайському підприємстві BBAC в 2021 році.

EQB, в свою чергу, виробляється на заводі в Кечкеметі для світового ринку і на BBAC в Пекіні для китайського ринку.

Новий Mercedes-Benz EQA

Нові пропозиції

 • Lamborghini Urus

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  405 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes Maybach S650 Guard Klassen

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  14 тис.
  Двигун:
  6,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  499 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  179 900$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  15 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  140 900€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Виробничі потужності Mercedes-Benz EQ

З іншого боку, акумулятори для електромобілів Mercedes-EQ поставляються глобальною мережею з виробництва акумуляторів з заводами на трьох континентах. Крім двох заводів в саксонському Каменці, виробництво все ще активне в промисловому парку Ічжуан в Пекіні.

Виробництво на акумуляторному заводі Jawor планують почати в цьому році, але спочатку він буде поставляти лише пдагін-гібридні батареї. З 2021 року тут будуть віготовлятися акумуляторні системи для EQA і EQB.

На заводі в Унтертюркхаймі в заводській частини Хедельфінгена виробляються акумуляторні системи для EQS і EQE; ще одне виробниче підприємство на заводі в Брюлі буде поставляти акумуляторні системи для пристроїв гібридів з 2022 року. Завод з виробництва акумуляторів у Тускалузі / США також буде поставляти моделі позашляховиків EQS і EQE з 2022 року.

Разом з місцевим партнером Thonburi Automotive Assembly Plant (TAAP) Mercedes-Benz відкрила завод з виробництва акумуляторів у Бангкоку (Таїланд) і почала свою діяльність в 2019 році. Акумуляторні системи для нинішніх плагін-гібридів C, E і S-класу виробляються на місці. Тут також ведеться підготовка до виробництва приводних акумуляторів для повністю електричних моделей марки Mercedes-EQ.

Новий автомобіль Mercedes-Benz EQA