Mercedes-Benz G-Class Lumma – новий загрозливий дизайн

Тюнінг-ательє Lumma представило Mercedes-Benz G-Class із обвісом і колесами для тих, хто хоче отримати максимально помітний автомобіль із унікальним характером. Lumma Design зробило G-Class більш загрозливим із його новим CLR G770 R.

Особливості тюнінгу CLR G770 R від Lumma

В обвісі перероблений дизайн передньої і задньої частини кузова. У носовій частині нової передньої панелі встановлені трьохсекційна решітка з крупними комірками і невеликі світлодіодні смуги. Решітка радіатора має сітку у відповідному стилі і червону вставку по нижніх краях. На кузові тепер встановлений додатковий повітрозабірник, з обох боків якого розташовані по 3 отвори. На даху тепер розміщуються 4 комплекти ламп для максимального освітлення.

Mercedes-Benz G-Class Lumma вигляд спереду

Профіль G-Class також тепер має більш м'язистий вигляд. Позашляховик оснащується розширеними крилами довжиною 35 міліметрів. У Lumma також створили нове оздоблення нижніх країв дверей, а вздовж кузова G-Class проходить переривчаста смуга помаранчевого кольору.

В оновлений задній бампер вбудовані великі сітчасті секції з обох боків автомобіля, а держатель запасного колеса має логотип Lumma.

Mercedes-Benz G-Class Lumma вигляд ззаду

Сам по собі CLR G770 R вже привертає увагу, але Lumma йде далі, пропонуючи масивні колеса як додаткову опцію. Фірмові диски CLR 24 RS мають чималі 24 дюйми в діаметрі і складну конструкцію спиць, що робить їх особливо цікавими.

Для G63 від Lumma Design також пропонується вторинна вихлопна система, яка передбачає два глушники з регульованими заслінками, що направляють гази до трьох випускних отворів з обох сторін автомобіля. У клієнтів є можливість вибрати чорне або хромоване оздоблення вихлопних труб.

Виразний дизайн може здатися занадто яскравим для людей, які віддають перевагу стриманому стилю, але прихильникам оригінальних автомобілів G-Class Lumma припаде до душі.

Mercedes-Benz G-Class Lumma вигляд збоку

Нові пропозиції

 • Mercedes Maybach S560 4MATIC

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  33 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  165 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • BMW-Alpina XB7

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4.4 Бензин
  Привід:
  Повний
  250 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi RS 6 Avant

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  6 тис.
  Двигун:
  4.0 Бензин
  Привід:
  Повний
  159 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche 911 Carrera 4S

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  2 100 км.
  Двигун:
  3.0 Бензин
  Привід:
  Повний
  180 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше