Mercedes-Benz S-Class 2020 року - підготовка до прем'єри

Довгоочікувана прем'єра розкішного седана преміум-класу Mercedes-Benz S-Class відбудеться вже у вересні цього року. Тим часом, компанія проводить останні випробування нового покоління S-Class.

Нові пропозиції

 • Lamborghini Urus

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  325 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes Maybach S650 Guard Klassen

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  14 тис.
  Двигун:
  6,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  499 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  145 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  15 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  135 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

S-Class 223 оснащений рульовим управлінням останнього покоління

Світова прем'єра нового покоління S-Class серії 223 вже запланована на початок вересня 2020 року. Продажі в Німеччині Mercedes-Benz планує запустити в листопаді. Скориставшись послугою замовлення автомобіля в мережі AutoMaximum ви зможете отримати новий Mercedes-Benz S-Class прямо від офіційного дилера. А зараз вишуканий седан проходить останні випробування на дорогах Нюрнберга.

Новий Mercedes-Benz S-Class значно підніме планку систем інноваційного оснащення, динамічності і комфорту в порівнянні з конкурентами по сегменту. Серія 223 буде аснована на новій задньопривідний платформі, на якій в подальшому будуть побудовані інші моделі легендарного бренду.

Вперше в седанах S-Class також використовується нове рульове управління з заднім мостом, яке повинно забезпечити більшу динамічність і маневреність на високих швидкостях, а також скоротити радіус повороту на 1,20 метри.

Крім того, колісна база була збільшена на чотири сантиметри в усіх варіантах автомобіля, що гарантує ще більше простору та комфорту.

Новий Mercedes-Benz S-Class 223 - мережа статусних автосалонів Automaximum

Модифікації двигуна нового Mercedes-Benz S-Class

Варіанти модифікацій двигуна нового Mercedes-Benz S-Class засновані на сучасних блоках з шести і восьми циліндрів із 48-вольтовою електричною системою (включаючи M 256 і OM 656).

Потужний 12-циліндровий M 279 також знову доступний в седанах S-Class - але тільки як варіант для Mercedes-Maybach в поєднанні з повним приводом 4MATIC. Модифікація AMG буде обмежена 8-циліндровим Bi-Turbo M 176. Варіанти двигуна з гібридним приводом гарантують запас ходу до 100 км.

Новий Mercedes-Benz S-Class 223 мережа статусних автосалонів Automaximum

Інноваційні системи безпеки і комфорту в S-Class 2020

В оснащення розкішного Mercedes-Benz S-Class 2020 буде включена нова система освітлення "Digital Light". Асистенти водія разом з удосконаленою лазерною технологією LIDAR гарантують значно вищий рівень активної безпеки. Крім того, в новому седані преміум-класу стане доступна остання версія концепції управління MBUX.

Ознайомитися з асортиментом легендарного бренду та купити Mercedes-Benz з моделей в наявності ви можете на сайті мережі AutoMaximum.

Новий Mercedes Benz S-Class 223 - мережа статусних автосалонів Automaximum