Mercedes-Benz S-Class – нові дверні ручки врівень

Із пакетом KEYLESS-GO новий S-Class від Mercedes-Benz оснащується сучасними дверними ручками, що встановлюються врівень із дверима. Нові ручки автоматично висуваються, щойно ключ виявляється в безпосередній близькості від автомобіля. Система також автоматично прибирає дверні ручки, коли автомобіль замикається або починає рухатися.

Опційний пакет KEYLESS-GO нового S-Class

Доступ до автомобіля без ключа вже можливий із системою KEYLESS-GO як додаткова опція в новому S-Class. Дверні ручки, які розташовані на рівні з дверима (як частина пакету), були повністю модифіковані. Система висуває їх електрично, коли водій наближається з ключем або коли відбувається рух по зовнішній поверхні дверної ручки.

Ручки дверей прибираються, коли вони не використовуються, а також під час руху. Якщо двері повинні бути відкриті, ручка переміщується паралельним рухом у робоче положення. У порівнянні з дверними ручками, які відкриваються назовні, паралельна ручка забезпечує набагато більше зчеплення, і її можна захопити всією рукою.

При розробці візуально естетичних ручок особливу увагу було приділено щільній посадці та мінімальному люфту. У керуючій електроніці механізму тепер не використовуються класичні кінцеві вимикачі, і система переміщує ручки в широких межах, незалежно від навантаження, з візуально й акустично привабливим рухом. Нова дверна ручка справляє сильне візуальне і тактильне враження цінності та надійності.

Дверні ручки KEYLESS-GO нового автомобіля Mercedes-Benz S-Class

Нові пропозиції

 • Mercedes-Benz GLS 63 AMG 4MATIC +

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  210 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche 911 Turbo S

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  2.6 тис.
  Двигун:
  3.7 Бензин
  Привід:
  Повний
  340 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS G800

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  870 км
  Двигун:
  4 Бензин
  Привід:
  Повний
  380 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi A8L quattro

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  107 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Новий пакет KEYLESS-GO S-Class – дисплей і вбудовані функції

Вбудовані функції KEYLESS-GO дверної ручки врівень забезпечують додаткову зручність використання. Ручки висуваються, щойно власник наближається до автомобіля з ключем. KEYLESS-GO додатково управляється за допомогою ємнісних сенсорних полів на дверній ручці для виконання основних функцій: відмикання автомобіля, зручне замикання, якщо необхідно, і запит прибрати дверну ручку. Щоби відкрити двері, досить трохи потягнути ручку дверей, після чого відкривається дверний замок, який також підтримується електродвигуном.

Завдяки прихованим гладким дверним ручкам центральний замок і KEYLESS-GO об'єднуються в єдиний призначений для користувача інтерфейс для будь-якого доступу до автомобіля. В особливих ситуаціях, наприклад, після аварії або віддаленого паркування дверні ручки автоматично висуваються.

Однак автоматичне висування ручок не завжди діє. Якщо електронний ключ автомобіля входить і виходить із зони виявлення кілька разів або якщо він перебуває в цій зоні тривалий час, а двері ніхто при цьому не відкриває, ручки більше не висуваються автоматично. Після наступного блокування система скидається і знову стає активною.

Дверні ручки KEYLESS-GO Mercedes-Benz S-Class