Trade-in в мережі Automaximum

Мережа мультибрендових автосалонів Automaximum цінує кожного клієнта і гарантує виключно індивідуальні рішення. Займаючись продажем статусних автомобілів, ми пропонуємо придбати автомобіль преміум-класу з наявності в салоні, а також замовити ексклюзивну модель одного зі світових брендів.

Перевагами наших автосалонів є супутнє надання фінансових послуг, а саме лізинг і страхування. Однак, головна перевага співпраці з мережею Automaximum це можливість здати автомобіль за умовами Trade-in. За програмою Trade-in мережу наших салонів приймає автомобілі різних моделей і брендів.

В цьому випадку ви вигідно продаєте свій старий автомобіль і можете придбати вподобану модель доплачуючи різницю в ціні. Trade-in в мережі статусних автосалонів Automaximum поширюється на різні моделі та марки автомобілів. Для отримання докладної інформації про умови Trade-in ви можете звернеться до наших менеджерів за контактним телефоном.

Переваги послуги Trade-in

Звертаючись в один з елітних автосалонів мережі Automaximum ви гарантовано отримаєте преміальний сервіс, найкращі цінові пропозиції, елітні автомобілі і ексклюзивні рішення згідно з вашими побажаннями. Скористайтеся послугою Trade-in в мережі Automaximum і заощаджуйте час, доручивши продаж вашого автомобіля професіоналам.

Пошук покупця, всі проблеми, пов'язані з реалізацією вашого старого автомобіля з цього моменту наша турбота. Після проведення технічної діагностики, огляду і узгодження ціни автомобіля, ви забираєте свій новий автомобіль, доплативши різницю в разі необхідності. В результаті, ви отримуєте цілий ряд переваг:

  • Економія часу. Завдяки нашій команді професіоналів для здачі автомобіля за умовами trade-in і придбання обраного автомобіля в мережі Automaximum, достатньо лише кількох годин вашого часу.
  • Супровід угоди. Більше немає необхідності самостійно займатися реалізацією старого автомобіля. Підготовка до продажу, а саме техогляд, експертний висновок, зняття і постановка на облік, непросте завдання, яке візьмуть на себе фахівці Automaximum.
  • Безпека покупки. Купуючи елітний автомобіль в мережі салонів Automaximum, ви абсолютно захищені від шахрайства, яке можливо під час подібних угод. Ми дбаємо про своїх клієнтів, і тому ретельно перевіряємо кожну модель і гарантуємо якість, юридичну, а також фінансову безпеку.
  • Лізинг. Крім того, щоб покрити різницю в ціні між автомобілем, який ви здаєте за програмою Trade-in і обраним для покупки, ми пропонуємо послугу лізингу. Оформлення здійснюється безпосередньо в нашому автосалоні.

Умови Trade-in

Обравши автомобіль в будь-якому з салонів мережі Automaximum, ви передаєте нам свій автомобіль з пробігом для необхідної оцінки, яка проводиться на основі діагностики технічного стану. Далі, встановлена ​​ціна старого автомобіля буде вирахувана з ціни обраної для покупки моделі. У разі нестачі коштів для доплати різниці в ціні, наш автосалон пропонує доступну програму лізингу від банку-партнера.

Мережа статусних автосалонів Automaximum гарантує об'єктивну ціну на ваш автомобіль з пробігом. Ми здійснюємо оцінку транспортного засобу за допомогою сучасного обладнання, яке оцінює стан автомобіля на даний момент. В результаті, це дозволяє нам встановити реальну підсумкову вартість автомобіля з урахуванням стану і ступеня зносу його комплектуючих.

Trade-in в мережі салонів Automaximum

Залиште заявку

Вкажіть свої дані і ми зв'яжемося з вами зручним для вас способом

Ми призначимо зустріч в Києві чи Одесі. Якщо ви не можете зустрітися з нами особисто, ми почнемо роботу дистанційно.

Відділ продажів: +380500707777

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемося