Ми оцінимо ваш автомобіль за 15 хвилин!

Trade-in в мережі AutoMaximum

Мережа мультибрендових автосалонів AutoMaximum цінує кожного клієнта і гарантує виключно індивідуальні рішення. Займаючись продажем статусних автомобілів, ми пропонуємо придбати автомобіль преміум-класу з моделей у наявності, а також замовити ексклюзивне авто одного зі світових брендів.

Перевагою наших автосалонів є супутнє надання фінансових послуг – лізингу та страхування. Однак, головна перевага співпраці з мережею AutoMaximum – це можливість здати автомобіль за умовами Trade-in. За програмою Trade-in мережа наших салонів приймає автомобілі різних моделей і брендів.

В цьому випадку ви вигідно продаєте свій старий автомобіль і можете придбати вподобану модель, доплачуючи різницю в ціні. Trade-in в мережі статусних автосалонів AutoMaximum поширюється на різні моделі та марки автомобілів. Для отримання докладної інформації про умови Trade-in ви можете звернутися до наших менеджерів за контактним телефоном.

Переваги послуги Trade-in

Звертаючись в один з елітних автосалонів мережі AutoMaximum, ви гарантовано отримаєте преміальний сервіс, найкращі цінові пропозиції, елітні автомобілі і ексклюзивні рішення згідно з вашими побажаннями. Скористайтеся послугою Trade-in в мережі AutoMaximum і заощаджуйте час, доручивши продаж вашого автомобіля професіоналам.

Пошук покупця, всі проблеми, пов'язані з реалізацією вашого старого автомобіля, з цього моменту – наша турбота. Після проведення технічної діагностики, огляду і узгодження ціни автомобіля ви забираєте свій новий автомобіль, доплативши різницю в разі необхідності. В результаті ви отримуєте цілий ряд переваг:

  • Економія часу. Завдяки нашій команді професіоналів для здачі автомобіля за умовами trade-in і придбання обраного автомобіля в мережі AutoMaximum достатньо лише кількох годин вашого часу.
  • Супровід угоди. Більше немає необхідності самостійно займатися реалізацією старого автомобіля. Підготовка до продажу, зокрема техогляд, експертний висновок, зняття і постановка на облік, – непросте завдання, яке візьмуть на себе фахівці AutoMaximum.
  • Безпека покупки. Купуючи елітний автомобіль в мережі салонів AutoMaximum, ви абсолютно захищені від шахрайства, що можливо під час подібних угод. Ми дбаємо про своїх клієнтів, і тому ретельно перевіряємо кожну модель і гарантуємо якість, юридичну, а також фінансову безпеку.
  • Лізинг. Крім того, щоб покрити різницю в ціні між автомобілем, який ви здаєте за програмою Trade-in, і обраним для покупки, ми пропонуємо послугу лізингу. Оформлення здійснюється безпосередньо в нашому автосалоні.

Умови Trade-in

Обравши автомобіль в будь-якому з салонів мережі AutoMaximum, ви передаєте нам свій автомобіль з пробігом для необхідної оцінки, яка проводиться на основі діагностики технічного стану. Далі, встановлена ​​ціна старого автомобіля буде вирахувана з ціни обраної для покупки моделі. У разі нестачі коштів для доплати різниці в ціні, наш автосалон пропонує доступну програму лізингу від банку-партнера.

Мережа статусних автосалонів AutoMaximum гарантує об'єктивну ціну на ваш автомобіль з пробігом. Ми здійснюємо оцінку транспортного засобу за допомогою сучасного обладнання, яке оцінює стан автомобіля на даний момент. Таким чином, це дозволяє нам встановити реальну підсумкову вартість автомобіля з урахуванням стану і ступеня зносу його комплектуючих.

Trade-in в мережі салонів AutoMaximum

Залиште заявку

Вкажіть свої дані, і ми зв'яжемося з вами зручним для вас способом

Ми призначимо зустріч в Києві чи Одесі. Якщо ви не можете зустрітися з нами особисто, ми почнемо роботу дистанційно.

Відділ продажів: +380500707777

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемося