Porsche Taycan Cross Turismo - дебют електрокара затримується

Керівництво Porsche ухвалило рішення перенести запуск Taycan Cross Turismo, приділивши підготовці більше часу. У березні 2019 року Porsche анонсувала свій новий повністю електричний спортивний універсал, серійну версію Mission E Cross Turismo, який повинен був надійти в продаж до кінця 2020 року.

Porsche Taycan Cross Turismo- мережа статусних автосалонів Automaximum

Нові пропозиції

 • Lamborghini Urus

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  325 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes Maybach S650 Guard Klassen

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  14 тис.
  Двигун:
  6,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  499 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  145 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  15 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  135 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Запуск спорткара Porsche Taycan Cross Turismo відбудеться на початку 2021 року

Генеральний директор Porsche Олівер Блум підтвердив, що Cross Turismo дебютує замість 2020 на початку 2021 року. «Ми не вважаємо цю зміну невигідною для нас, ми просто оптимізували план на 2021 рік», — прокоментував Блум. Наразі генеральний директор компанії не повідомив про точну дату презентації Taycan Cross Turismo, але онлайн-презентація може відбутися вже в січні або лютому.

Porsche разом із Tesla і Toyota пережили кризу, спричинену пандемією, краще, ніж інші бренди. Всі три компанії зберегли прибутковість у першій половині цього року, незважаючи на закриття заводів і скорочення продажів. Як Porsche вдалося домогтися таких успіхів, а багатьом іншим — ні? Завдяки високим продажам Taycan, 911 Turbo і 911 Targa.

Porsche Taycan Cross Turismo - мережа статусних автосалонів Automaximum

Подальші плани Porsche

Перші кілька місяців 2021 року будуть напруженими для Porsche. Мало того, що нарешті відбудеться довгоочікуваний дебют Taycan Cross Turismo, Porsche також почне приймати замовлення на щойно представлений і оновлений модельний ряд Panamera 2021 року. Період коронавіруса змусив Porsche скоротити численні витрати, які компанія визнала непотрібними, але інвестиції, призначені для додаткових розробок електромобілів і цифрових послуг, залишилися недоторканими.

Однією з таких інвестицій є спільний проект Porsche й Audi, результатом якого стане вдосконалена архітектура електромобілів, схожа на Tesla. За оцінками Porsche, до 2025 року майже половина світових продажів автомобілів буде складатися з плагін-гібридів і чистої акумуляторної електрики. Значну роль в цьому відіграє повністю електричний Porsche Macan, який повинен з'явитися в 2022 році.

Новий автомобіль Porsche Taycan Cross Turismo- мережа статусних автосалонів Automaximum