Porsche Taycan отримав шини від Pirelli

Новий Porsche Taycan буде оснащений ексклюзивними шинами від Pirelli. Відомий італійський бренд розробив спеціальні шини для надпотужної електричної моделі.

Pirelli розробив шини для Porsche Taycan

Porsche Taycan з його двома двигунами, які забезпечують потужність до 750 к.с. і крутний момент 1050 Нм, є одним з найшвидших електромобілів на ринку, а версія Taycan Turbo S здатна розганятися від 0 до 100 кілометрів на годину за 2,8 секунди до досягнення максимальної швидкості 260 кілометрів на годину.

Але щоб домогтися максимальної продуктивності при передачі всієї цієї потужності, вам необхідно встановити відповідні шини. Постачальник шин для Формули 1 - Pirelli, компанія, відома тим, що створює шини на замовлення для деяких з найшвидших суперкарів в світі - і Porsche Taycan не виняток.

На автосалоні в Женеві в 2019 році Pirelli продемонструвала нову лінійку шин Elect, розроблену спеціально для електромобілів. Роком пізніше Porsche Taycan став першим автомобілем з новими шинами Pirelli Elect, здатними витримати величезну потужність і миттєвий крутний момент електромобілів культового бренду.

Шини Pirelli для Porsche Taycan

Нові пропозиції

 • Lamborghini Urus

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  325 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes Maybach S650 Guard Klassen

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  14 тис.
  Двигун:
  6,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  499 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  145 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  15 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  135 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Інженери Pirelli розробили спеціальну шину P Zero Elect для Porsche Taycan з унікальним складом, конструкцією і малюнком протектора. Завдяки низькому опору коченню шини Elect збільшують запас ходу автомобіля, знижують дорожній шум, підвищують комфорт в салоні та покращують зчеплення з дорогою.

Якраз до зимового сезону Pirelli також пропонує Elect-версії своїх шин Winter Sottozero 3, Scorpion Winter і P Zero Winter, причому останні доступні для Taycan в розмірах 19 і 20 дюймів. У порівнянні з літніми або всесезонними шинами, зимові шини Elect мають більш м'який склад, що забезпечує краще зчеплення з дорогою на слизьких поверхнях і більш безпечне гальмування, зберігаючи при цьому ті ж відчуття від водіння, що і літні. Вони також допоможуть максимально збільшити запас ходу, який у електромобілів часто зменшується в холодних умовах.

Шини від Pirelli для Porsche Taycan