Прем'єра Porsche Taycan з заднім приводом

Легендарний бренд готується до прем'єри нового доповнення модельного ряду Porsche Taycan — модифікація електричного спорткара з заднім приводом. Подробиці в нашому новому матеріалі.

Porsche готується представити задньопривідний Taycan

Нещодавно Porsche опублікував в соціальних мережах тизер майбутньої презентації продукту. На затіненому зображенні показані задні частини чотирьох різних моделей Porsche Taycan 2021 року випуску, кожна з різним рівнем оздоблення салону і пофарбована в унікальний колір. У трьох Taycan на задній панелі чітко видно позначення моделей, а четверта модель зліва занадто темна, щоб її можна було розгледіти. Три видимих ​​автомобіля представляють поточний модельний ряд Taycan, включаючи 4S, Turbo і Turbo S, в той час як прихована модель є новим доповненням.

Новый автомобиль Porsche Taycan

Нові пропозиції

 • Lamborghini Urus

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  325 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes Maybach S650 Guard Klassen

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  14 тис.
  Двигун:
  6,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  499 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  148 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  15 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  137 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Поруч із зображенням є напис: «Зустрічаємо поповнення в родині. Слідкуйте за оновленнями". Хоча конкретна дата не вказана, у нас є достовірні відомості, що Porsche представить цей новий варіант Taycan 20 січня 2021 року і що новим доповненням буде, за чутками, RWD Taycan.

Porsche вже представив Taycan з заднім приводом для Китаю, але тепер ця модель надійде в Європу і, швидше за все, також і в США. Модель в тізері навіть пофарбована в той же відтінок фарби, що і на китайському анонсі. Нагадуємо, що базовий Taycan використовує ту ж саму акумуляторну батарею потужністю 79,2 кВтг, що і на 4S, але вона має тільки один електродвигун для приводу задніх коліс замість двох двигунів для приводу всіх чотирьох коліс.

Новий автомобіль Porsche Taycan вигляд ззаду

Електродвигун видає 402 кінських сили в парі з меншою батареєю з режимом надлишкового наддуву і контролем запуску. Покупці в Китаї також можуть обрати двоярусну батарею Performance Battery Plus потужністю 93,4 кВтг від Turbo, яка збільшує максимальну потужність до 469 к.с. Для порівняння: Taycan 4S з більшою батареєю видає 562 к.с. Поки невідомо, чи буде Porsche пропонувати батареї обох розмірів на ринку США та Європи.

Можливо, він не такий потужний, як 4S, але базовий Taycan пропонує найкращий діапазон в лінійці. Автомобіль може проїхати до 413 км без підзарядки, згідно випробувального циклу NEDC, за умови, що він оснащений меншою батареєю. Вибір більшої батареї збільшує загальний запас ходу до 487 км. Перетворюючи ці числа в оцінки EPA, ми могли б припустити, що базовий Taycan матиме дальність дії від 289 до 339 км. Зазначимо: Taycan 4S в даний час може похвалитися кращим запасом ходу в лінійці - 326 км, а Turbo і Turbo S - максимальною дальністю 308 км.

Новий автомобіль Porsche Taycan салон

Поряд з трохи кращим запасом ходу базовий Taycan також пропонує більший передній багажник, оскільки нагорі немає вторинного електродвигуна. Вартість Porsche Taycan 4S в даний час починається від 103 800 доларів, тому ми очікуємо, що базова модель Taycan стане першою моделлю в лінійці, яка буде продаватися за ціною нижче шестизначної.

Новий автомобіль Porsche Taycan зарядка