Aston Martin

 • Aston Martin DB11

  Рiк:
  2017
  Пробіг:
  16 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Задній
  177 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Aston Martin DBS Superleggera

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  8 тис.
  Двигун:
  5,2 Бензин
  Привід:
  Задній
  299 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Aston Martin V12 Vantage S

  Рiк:
  2017
  Пробіг:
  11 тис.
  Двигун:
  5,9 Бензин
  Привід:
  Задній
  103 900$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Продаж автомобілів Aston Martin

З тих пір, як понад сто років тому був створений перший Aston Martin, заснований Лайонелом Мартіном і Робертом Бемфордом в 1913 році в невеликій лондонській майстерні бренд, перетворився у всесвітньо визнаний еталон розкоші. Любов до прекрасного стала головним принципом в розробці автомобілів під маркою Aston Martin. Придбати один з легендарних автомобілів Aston Martin ви можете в мережі салонів AutoMaximum.

Замовити Aston Martin в мережі AutoMaximum

Пристрасть до потужності, швидкості і розкоші спонукала засновників бренду вручну створювати автомобілі, які були ще швидшими, продуктивнішими і красивішими, ніж всі, що існували в той час. Не дивно, що вони назвали Aston Martin в честь однієї незвичайної автомобільної події в Бакінгемширі, Англія, коли Лайонел Мартін взяв участь в гонці Aston Clinton Hill Climb на своєму останньому творінні та виграв.

Синонімом автомобілів Aston Martin є кінофраншиза Джеймс Бонд. Агент 007 починав водити Aston Martin ще до найвідомішої появи в "Голдфінгер". Це був DB Mark III, який мав пристрій самонаведення. Бонд за ці роки керував рядом автомобілів, включаючи V8 Vantage (1980-ті), V12 Vanquish і DBS (2000-і). Однак саме DB5 є найбільш легендарним з усіх автомобілів Бонда.

Aston Martin в мережі AutoMaximum

Сучасний асортимент культового бренду включає такі автомобілі, як Aston Martin DBX, Vantage, DB11, DBS Superleggera, а також ексклюзивний Aston Martin Valkyrie. Якщо ви не змогли знайти бажану модель Aston Martin в нашому каталозі, ви можете зробити індивідуальне замовлення в кожному з салонів AutoMaximum.

Скористатися послугою індивідуального замовлення та підібрати автомобіль Aston Martin за особистими параметрам в салоні AutoMaximum, ви можете вказавши бажані характеристики транспортного засобу і наші менеджери займуться пошуком відповідного для вас Aston Martin.