Chevrolet

 • Chevrolet Tahoe B6

  Рiк:
  2015
  Пробіг:
  70 тис.
  Двигун:
  5,3 Бензин
  Привід:
  Повний
  105 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Chevrolet Explorer Limited SE

  Рiк:
  2014
  Пробіг:
  7 000 км.
  Двигун:
  5.3 Бензин
  Привід:
  Повний
  77 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Продаж автомобілів Chevrolet

Chevrolet або Chevy, як бренд називають на батьківщині - підрозділ компанії General Motors, який спеціалізується на випуску спортивних автомобілів, пікапів і позашляховиків. Купити одну з моделей Chevrolet з автомобілів у наявності або під замовлення ви можете в одному з салонів мультибрендової мережі AutoMaximum.

Купити Chevrolet в мережі AutoMaximum

Унікальність Chevrolet, як автомобільного бренду полягає в тому, що свого часу марка стала першим виробником серійних автомобілів середнього сегменту поряд із потужними спортивними моделями. Але запам'ятався Chevrolet саме своїми суперкарами - витонченими втіленнями американської мрії. Найбільш вражаючим з яких є Chevrolet Corvette, автомобіль який став легендою і, по суті, першим американським спорткаром.

Ще однією відомою моделлю бренду по-праву вважається Chevrolet Camaro. Безпомилково впізнаваний силует і потужне оснащення об'єднують кілька поколінь легендарного автомобіля.

Chevrolet в мережі салонів AutoMaximum

Сучасний модельный ряд культового бренду включає моделі Chevrolet Silverado HD, Suburban, Chevrolet Tahoe, Corvette Z06, Camaro і Corvette ZR1. Якщо в асортименті мережі AutoMaximum ви не знайшли бажану модель Chevrolet, ви можете скористатися послугою індивідуального замовлення автомобіля.

Для того, щоб зробити індивідуальне замовлення та підібрати автомобіль Chevrolet по вашим власним параметрами в салоні AutoMaximum, все, що вам потрібно це вказати бажані характеристики і наші фахівці почнуть пошук підходящого для вас Chevrolet.