Продаж автомобілів з ПДВ

Продаж автомобілів для бізнесу з ПДВМережа статусних автомобільних салонів AutoMaximum пропонує своїм клієнтам послугу "Авто для бізнесу", яка дозволяє придбати автомобіль з ПДВ. У нашому каталозі ви можете знайти автомобілі відомих світових брендів для компаній і організацій. У мережі AutoMaximum представлені розкішні седани, спортивні купе і позашляховики, а також сучасні електрокари для вашого бізнесу на вигідних умовах і з урахуванням ПДВ.

Послуга "Авто для бізнесу", на даний момент, є одним з найбільш зручних і простих інструментів придбання транспортних засобів для підприємств та юридичних осіб.

Переваги покупки автомобіля з ПДВ

Купівля автомобіля з ПДВ для вашого бізнесу - це відмінна можливість скористатися перевагами оподаткування юридичних осіб, поліпшити імідж компанії, а також впорядкувати робочі процеси вашої організації.

Перевагами нашої пропозиції є:

  • Професійна допомога та підбір транспортного засобу конкретно для вашого бізнесу;
  • Можливість придбання не тільки представницьких седанів, але також позашляховиків і навіть спортивних моделей;
  • У вартість авто відразу включено ПДВ;
  • Офіційне оформлення всіх необхідних документів;
  • Повний супровід угоди.

Якщо ви не знайшли автомобіль, що вас цікавить в нашому каталозі, ви завжди можете скористатися послугою індивідуального замовлення. Фахівці мережі AutoMaximum допоможуть вам підібрати підходящий транспортний засіб відповідно до індивідуальних параметрів вашої компанії.

Автомобілі з ПДВ в AutoMaximum

Мережа AutoMaximum пропонує юридичним особам вигідний варіант покупки авто з включеним до вартості ПДВ. Абсолютна прозорість співпраці є однією з головних переваг роботи з нами. Професіонали AutoMaximum зробили все можливе для того, щоб наші клієнти змогли з максимальною зручністю придбати автомобіль з ПДВ для своєї компанії.

Ми ретельно відібрали ряд моделей преміум-класу, які допоможуть переконливо підкреслити статус вашої організації. Обрали для співпраці тільки сумлінних власників, які гарантують офіційну сервісну історію і фактичний пробіг транспортного засобу. І розробили юридично бездоганну і комфортну для клієнта схему оформлення документів.

Завдяки послузі «Авто для бізнесу" вам не потрібно витрачати свій час на пошук автомобіля, оформлення документів та вирішення інших питань, які супроводжують придбання транспортного засобу для вашої компанії. Довірте всі ці обов'язки фахівцям AutoMaximum і в найкоротші терміни отримаєте вигідну пропозицію на покупку авто з ПДВ.