Нічого не знайдено.

Продаж автомобілів Dodge

Один з найперших американських автомобільних брендів був створений братами Джоном і Горацієм Додж. Перший автомобіль Dodge був представлений в 1914 році – чотиридверний кабріолет Old Betsy. Хоча дебютна модель і не відрізнялася спортивною потужністю, якою бренд славиться зараз, елегантний дизайн автомобіля зміг привернути увагу покупців і забезпечити успішний початок марки Dodge.

Купити Dodge в мережі AutoMaximum

Свої культові автомобілі компанія Dodge виробляла в 1960-х і 80-х роках. Легендарний Dodge Charger, який став одним з перших представників сімейства маслкар, був представлений в 1966 році. Через чотири роки на ринок була випущена модель Challenger, яка вже в перший рік була продана накладом у 77 тис. примірників.

Універсальний мінівен Dodge Caravan, випущений на ринок в 1983 році став новим етапом в історії розвитку бренду. Покупці гідно оцінили місткий салон Caravan і продуктивні характеристики автомобіля, який замінив повнорозмірні універсали, що були популярні раніше.

Dodge в мережі салонів AutoMaximum

Сучасний модельний ряд культового бренду включає автомобілі Dodge Durango, Dodge Charger, Dodge Challenger, Dodge Journey і Grand Caravan. Купити одну з моделей Dodge з автомобілів у наявності або під замовлення ви можете в мультибрендовій мережі AutoMaximum.

Щоб зробити індивідуальне замовлення та підібрати автомобіль Dodge за вашими параметрам в одному з салонів AutoMaximum, вам потрібно лише вказати бажані характеристики і наші менеджери зможуть почати пошук вашого ексклюзивного Dodge.