Ferrari

 • Ferrari 458 Italia

  Рiк:
  2010
  Пробіг:
  31 тис.
  Двигун:
  4,5 Бензин
  Привід:
  Задній
  150 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Ferrari 612 Scaglietti F1

  Рiк:
  2007
  Пробіг:
  22 тис.
  Двигун:
  5,7 Бензин
  Привід:
  Задній
  68 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Продаж автомобілів Ferrari

Головне прагнення Ferrari - створювати найвеличніші автомобілі у світі. Саме тому, коли ви думаєте про найкращі спортивні моделі, відразу пригадуєте лише одну марку, і це Ferrari. В автомобілях Ferrari чудово все, кожна лінія дизайну - це унікальний шедевр. Придбати Ferrari з моделей у наявності і під замовлення ви можете в мережі салонів AutoMaximum.

Замовити Ferrari в мережі AutoMaximum

Протягом багатьох десятиліть Ferrari є однією з провідних автомобільних марок. Короткий список кращих серійних автомобілів Ferrari зовсім не короткий. Ferrari має неймовірну здатність створювати одні з кращих спортивних і серійних автомобілів в історії.

250 GTO можна вважати першим в лінійці суперкарів Ferrari, дійсно унікальна модель з рекордною продуктивністю. У той час як, Ferrari F40 як і раніше вважається найкращим суперкаром в історії гоночного спорту. З тих пір Ferrari створює одні з найдинамічніших, визнаних і затребуваних спортивних автомобілів і суперкарів в світі, і продовжує це робити сьогодні.

Ferrari в салонах AutoMaximum

Сучасний асортимент культового бренду включає такі моделі, як F8 Spider, Ferrari 488 Pista, Ferrari Roma, GTC4Lusso T, Ferrari Portofino, Ferrari 458 Italia, а також Ferrari Monza SP2. Якщо вам не вдалося знайти бажану модель Ferrari в нашому каталозі, ви можете зробити індивідуальне замовлення автомобіля в мережі AutoMaximum.

Для того, щоб замовити автомобіль Ferrari за індивідуальними параметрами в салоні AutoMaximum вам необхідно лише вказати бажані характеристики автомобіля і наші менеджери займуться пошуком ідеального автомобіля Ferrari для вас.