• Ford F-150 Raptor

  Рiк:
  2019
  Пробіг:
  1 тис.
  Двигун:
  3,5 Бензин
  Привід:
  Повний
  120 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Ford Flex

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  12 тис.
  Двигун:
  3,5 Газ/Бензин
  Привід:
  Повний
  34 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Продаж автомобілів Ford

Ford став відомим завдяки інноваційному підходу і впровадженню конвеєрного виробництва, що раз і назавжди змінило автомобільний світ. Але крім цього, американський бренд прославився своїм нестримним темпераментом і амбітністю в автоспорті. Придбати спорткари, потужні пікапи та позашляховики Ford ви можете в мережі салонів AutoMaximum.

Замовити Ford в мережі AutoMaximum

За всю історію автомобілів Ford, було створено чимало культових моделей. У цьому списку гідне місце займає і легендарний Ford Thunderbird, перший в світі масовий автомобіль Ford T і Ford V8. Але одним з найбільш легендарних, звичайно ж, є Ford Mustang, який вражає поціновувачів спортивних автомобілів вже близько 60 років.

Звичайно ж, неможливо не згадати легендарний гоночний автомобіль, який приніс компанії Ford гучний успіх в одному з найавторитетніших гоночних змагань – 24 години Ле-Мана. Йдеться про Ford GT 40, що став результатом безлічі випробувань і удосконалень та у підсумку привів компанію до перемоги.

Автомобілі Ford в мережі салонів AutoMaximum

Сучасний асортимент відомого бренду включає такі моделі, як Ford F-150, Ford GT, Ford Mustang, Mustang Shelby GT500, а також Ford F-150 Raptor. Якщо в нашому онлайн-каталозі ви не змогли знайти бажану модель Ford, ви можете зробити індивідуальне замовлення в кожному з салонів AutoMaximum.

Для того, щоб скористатися послугою замовлення і підібрати автомобіль Ford по вашим особистим параметрами в салоні AutoMaximum, потрібно лише вказати бажані характеристики моделі і наші фахівці візьмуться за пошук відповідного автомобіля.