Infiniti

 • Infiniti QX 70

  34 900$

  Infiniti QX 70

  Рiк:
  2014
  Пробіг:
  33 тис.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  Докладніше

Продаж автомобілів Infiniti

Кожна модель цієї марки розповідає історію - не тільки про свого власника, але також історію самого автомобіля. Незважаючи на те, що Infiniti досить молодий бренд, його унікальна історія - це абсолютний успіх в сегменті преміальних автомобілів. Придбати один з автомобілів Infiniti з моделей в наявності або зробити індивідуальне замовлення ви можете в салонах мережі AutoMaximum.

Замовити Infiniti в салоні AutoMaximum

Infiniti - це унікальний бренд, який з самого початку прагнув створювати ексклюзивні автомобілі преміум-класу, а не просто транспортні засоби. Саме ця філософія рухає брендом, який до цього дня збагачує автомобільну історію прогресивними нововведеннями, вишуканим дизайном, а також інноваціями, які впливають на розвиток всієї індустрії.

Відносно молодому бренду вдалося набути статусу культового за рекордний час. Прем'єра розкішного позашляховика Infiniti QX80 ознаменувала новий етап у розвитку сегмента. Також, легендарний спортивний седан Infiniti G35 з вражаючим поєднанням оригінального дизайну, найостанніших технологій і чудової маневреності не залишив поціновувачів байдужими.

Infiniti в мережі салонів AutoMaximum

Сучасний модельний ряд легендарної марки включає такі моделі, як Infiniti Q30, Q50, Q60, QX50, QX60, а також Infiniti QX80. Якщо ви не змогли відшукати бажану модель Infiniti в нашому каталозі, ви можете зробити індивідуальне замовлення автомобіля.

Для того, щоб скористатися послугою індивідуального підбору по вашим особистим параметрами в мережі салонів AutoMaximum вам необхідно лише вказати характеристики, які вас цікавлять і наші менеджери займуться пошуком відповідного для вас Infiniti.