• Lexus LX 450 d

  Рiк:
  2019
  Пробіг:
  33 тис.
  Двигун:
  4,5 Дизель
  Привід:
  Повний
  99 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Lexus ES 350

  Рiк:
  2019
  Пробіг:
  9 тис.
  Двигун:
  3,5 Бензин
  Привід:
  Передній
  42 900$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Lexus RC 200t

  Рiк:
  2017
  Пробіг:
  50 тис.
  Двигун:
  2,0 Бензин
  Привід:
  Задній
  34 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Продаж автомобілів Lexus

Автомобільний бренд, який підкорює поціновувачів розкоші своїм вишуканим дизайном, постійними інноваціями і необмеженою продуктивністю. Кожна поїздка в автомобілі Lexus це унікальний і незабутній досвід. Оберіть свій Lexus в мережі AutoMaximum.

Автомобілі Lexus в салонах AutoMaximum

Усі автомобілі Lexus беруть свій початок зі сміливої ідеї. Бренд ніколи не встановлює обмеження в пошуку джерел натхнення. Таким чином, компанії вдається нескінченно розвивати оригінальність дизайну своїх автомобілів

Lexus більше, ніж просто якісні автомобілі - це елегантність і спортивна потужність. Швидкість і унікальний стиль. У мережі салонів AutoMaximum, ви можете знайти ексклюзивні моделі Lexus, такі як Lexus LX, Lexus RX і розкішний Lexus ES.

Придбати Lexus в мережі AutoMaximum

Також, якщо в асортименті наших салонів вам не вдалося відшукати автомобіль Lexus, що ідеально вам підходить, ми представляємо вам послугу індивідуального замовлення автомобіля по вашим параметрам.

Для того, щоб замовити автомобіль Lexus в салоні мережі AutoMaximum за індивідуальними параметрами вам необхідно вказати бажані характеристики моделі і наші фахівці почнуть пошук ексклюзивного автомобіля Lexus спеціально для вас.