Maserati

 • Maserati Ghibli S Q4

  Рiк:
  2017
  Пробіг:
  57 тис.
  Двигун:
  3,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  39 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Продаж автомобілів Maserati

Maserati була заснована 1 грудня 1914 року в Болоньї, Італія. З тих пір Maserati незмінно грає важливу роль в історії спортивних автомобілів і її розвитку. Більш ніж столітня діяльність принесла компанії вражаючі досягнення як на дорозі, так і на трасі, а також допомогли сформувати характер і особистість цього розкішного бренду. Купити Maserati з моделей в наявності і під замовлення ви можете в салонах мережі AutoMaximum.

Замовити Maserati в мережі AutoMaximum

Коли брати Мазераті відкрили Maserati в самому серці Болоньї, вони навіть уявити собі не могли, який вплив вони матимуть на світ. Альфьєрі, Етторе, Ернесто і Біндо: чотири брати, яких об'єднує невблаганна пристрасть до автомобілів і двигунів. Їхнє бачення, ентузіазм і досвід стали наріжними каменями того, що одного разу стане глобальним брендом, всесвітньо визнаним символом автомобільної досконалості.

Maserati пишається своїм довгим і славним спадком. Тризуб, символ, який використовувався на всіх гоночних автомобілях в історії Maserati, залишався незмінним протягом усієї еволюції бренду, його стилю, технологій та характеристик, супроводжуючи всі перемоги й успіхи автомобілів Maserati.

Maserati в автосалонах AutoMaximum

Завдяки еволюції свого дизайну Maserati стала лідером автомобільної моди, створюючи унікальні автомобілі, елегантні, але в той же час спортивні, завжди з дуже індивідуальними, відмінними лініями. Якщо вам не вдалося знайти бажану модель Maserati в нашому онлайн каталозі, ви можете зробити замовлення автомобіля в нашій мережі.

Для того, щоб замовити Maserati по вашим індивідуальним параметрам в салоні AutoMaximum вам потрібно лише вказати необхідні характеристики і наші менеджери займуться пошуком ідеальної моделі Maserati для вас.