McLaren

    Нічого не знайдено.

Продаж автомобілів McLaren

McLaren Automotive - творець розкішних, високопродуктивних спортивних автомобілів і суперкарів. Навіть зараз, кожна модель культового бренду збирається вручну на виробництві McLaren в Уокінгу, графство Суррей, Англія. Купити McLaren з автомобілів в наявності та під замовлення ви можете в мережі салонів AutoMaximum.

Замовити McLaren в мережі AutoMaximum

Використовуючи колосальний досвід і знання, накопичені за роки гонок Формули 1, McLaren займається створенням високопродуктивних серійних автомобілів, здатних залишити позаду навіть найвідоміші спорткари. Для постійного вдосконалення своїх розробок, прототипів і виробництва інноваційних спортивних автомобілів McLaren Automotive співпрацює з провідними експертними компаніями, фахівцями в галузі автомобільного виробництва.

На сьогоднішній день одним з найшвидших суперкарів залишається McLaren F1. У 1998 році автомобіль встановив абсолютний рекорд швидкості, розігнавшись до вражаючих 386 км / год. У той час як, серійна модифікація була оснащена обмежувачем швидкості, що спрацьовує на показниках 372 км / год.

McLaren в мережі салонів AutoMaximum

Сучасний асортимент легендарного бренду включає такі моделі, як McLaren 720 S, 765 LT, 570 S Spider, McLaren Senna GTR, Speedtail, Elva, а також 540 C. Якщо ви не змогли знайти бажану модель McLaren в нашому онлайн-каталозі, ви можете зробити індивідуальне замовлення автомобіля в кожному з салонів AutoMaximum.

Для того, щоб скористатися послугою індивідуального замовлення та підібрати автомобіль McLaren за особистими параметрам в салоні AutoMaximum вам потрібно лише вказати бажані характеристики моделі і наші менеджери займуться пошуком відповідного автомобіля McLaren для вас.