Rolls-Royce

 • Rolls-Royce Wraith

  Рiк:
  2014
  Пробіг:
  16 тис.
  Двигун:
  6,6 Бензин
  Привід:
  Задній
  275 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Rolls-Royce Ghost

  Рiк:
  2012
  Пробіг:
  78 тис.
  Двигун:
  6,6 Бензин
  Привід:
  Задній
  170 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Продаж автомобілів Rolls-Royce

Безкомпромісна якість, ексклюзивні матеріали та унікальний дизайн є головними перевагами бренду Rolls-Royce. Купити автомобіль Rolls-Royce з наявності та під замовлення ви можете в салонах AutoMaximum у Києві та Одесі.

Купити Rolls-Royce в салоні AutoMaximum

Культовий бренд з неймовірною історією представлений в мережі статусних автомобілів AutoMaximum. У нашому салоні ви можете придбати Rolls-Royce Ghost, Rolls-Royce Phantom, Rolls-Royce Cullinan та інші розкішні моделі англійського виробника на унікальних умовах.

Крім того, якщо ви не знайшли бажану модель Rolls-Royce серед автомобілів у наявності, ви можете зробити індивідуальне замовлення автомобіля. Фахівці AutoMaximum допоможуть вам обрати комплектацію і динамічні характеристики автомобіля Rolls-Royce за вашими параметрам.

Rolls-Royce – ексклюзивні моделі на замовлення

Кожен автомобіль Rolls-Royce це унікальне поєднання динамічної потужності, першокласного комфорту і якості. Купуючи автомобіль Rolls-Royce в мережі AutoMaximum ви завжди отримуєте індивідуальне і професійне обслуговування, увагу до ваших побажань та надійні гарантії.

Крім того, мережа салонів ексклюзивних автомобілів AutoMaximum пропонує оптимальні умови лізингу на покупку автомобілів Rolls-Royce – відкрийте розкішний всесвіт Rolls-Royce разом з AutoMaximum.