Нічого не знайдено.

Продаж автомобілів Smart

Німецький автомобільний бренд Smart, який є підрозділом Daimler AG базується в місті Беблінген. Марка виробляє абсолютно унікальні мікрокари та малолітражки. Найуспішнішими і популярними моделями бренду визнані автомобілі Fortwo і Forfour. Smart має офіційні дилерські центри в 46 країнах світу, а виробництво моделі Fortwo до початку 2015 року перевищило 1,7 мільйона примірників. Придбати компактні та економічні автомобілі Smart ви можете в мережі салонів AutoMaximum.

Замовити Smart в мережі AutoMaximum

Назва бренду Smart є прямим результатом співпраці швейцарської компанії Swatch і Mercedes-Benz - «Swatch Mercedes ART». Для візуалізації бренд використовує нижній регістр свого логотипу та стрілку, яка означає «симпатичний», «компактний» і «далекоглядний» - основні характеристики кожного автомобіля Smart.

Створення концепції дизайну моделей марки почалося в Mercedes-Benz в 1970-х роках. Крім відомого Smart Fortwo, також були розроблені спортивний Smart Roadster, обмежена серія 2000 року колишнього концепту Smart Crossblade і суперміні Smart Forfour.

Автомобілі Smart в мережі салонів AutoMaximum

Сучасний асортимент бренду включає такі моделі, як Smart Fortwo, Smart Fortwo Cabrio, Smart Forfour, Smart Fortwo Electric Drive, Smart Fortwo Cabrio Electric Drive, а також Smart Forfour Electric Drive. Якщо в нашому онлайн-каталозі ви не змогли знайти модель, яка вас цікавить, ви можете зробити індивідуальне замовлення в кожному з салонів мережі AutoMaximum.

Для того, щоб скористатися послугою замовлення та підібрати автомобіль Smart за вашим особистим параметрам в салоні AutoMaximum, необхідно лише вказати бажані характеристики моделі і наші професіонали займуться пошуком автомобіля для вас.