• Tesla Model S

  77 777$
  от 2 198 / мес.

  Tesla Model S

  Рiк:
  2017
  Пробіг:
  18 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  Докладніше
 • Tesla Model 3

  43 900$

  Tesla Model 3

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  21 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Задній
  Докладніше

Продаж автомобілів Tesla

Електромобільність за рамками можливого, комфорт і максимальна продуктивність - переваги, які Tesla пропонує в кожному автомобілі. Ознайомитися з перевагами автомобілів і придбати модель Tesla ви можете в мережі мультибрендових салонів AutoMaximum.

Автомобілі Tesla в наявності та під замовлення

Мережа салонів статусних автомобілів AutoMaximum пропонує своїм клієнтам розкішний асортимент електричних моделей від американського бренду Tesla. Автомобілі Tesla - це дещо більше, ніж транспортний засіб. В першу чергу це безмежні можливості, високий рівень ефективності та розкішний дизайн.

У салонах мережі AutoMaximum ви можете купити Tesla Model X, Tesla Model S і Tesla Model 3 з автомобілів у наявності або зробити індивідуальне замовлення. Також, на автомобілі Tesla в нашій мережі салонів діють унікальні умови лізингу.

Купити Tesla в салоні AutoMaximum

Купуючи автомобіль Tesla в салонах мережі AutoMaximum, ви отримуєте розкіш, в її найсучаснішому втіленні – розкіш бути вільним, відчувати себе впевнено в будь-яких умовах, насолоджуватися подорожжю і не думати про запас ходу.

Крім того, вибираючи автомобіль Tesla в салоні AutoMaximum ви завжди можете розраховувати на професійні консультації наших менеджерів, мінімальний час оформлення договору купівлі-продажу та супутніх послуг, а також індивідуальні рішення у відповідносте до ваших побажань.