Volkswagen

 • Volkswagen Touareg

  55 000$
  от 1 591 / мес.

  Volkswagen Touareg

  Рiк:
  2019
  Пробіг:
  0
  Двигун:
  3,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  Докладніше
 • Volkswagen Touareg

  69 900$
  от 2 044 / мес.

  Volkswagen Touareg

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  21 тис.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  Докладніше
 • Volkswagen Touareg AWD

  55 000$
  от 1 591 / мес.

  Volkswagen Touareg AWD

  Рiк:
  2019
  Пробіг:
  2 тис.
  Двигун:
  3,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  Докладніше

Продаж автомобілів Volkswagen

Бренд, який поєднує в собі виняткову якість, прогресивні технології і унікальні традиції, які пройшли вражаючий шлях довжиною понад 80 років. Придбати одну з моделей Volkswagen з автомобілів в наявності або зробити індивідуальне замовлення ви можете в мультибрендовой мережі AutoMaximum.

Купити Volkswagen в салоні AutoMaximum

Коли мова йде про Volkswagen, однозначно варто згадати, що ця компанія назавжди увійшла в історію автомобільного виробництва як творець не тільки серійних моделей для широкого споживача, але і культових автомобілів. Легендарний Volkswagen "Жук" став абсолютним рекордсменом за кількістю продажів. В той час як, автомобіль Volkswagen T1, який випускався з 1960 по 1967 роки, по праву вважається уособленням своєї епохи і символом поп культури того часу.

Однак, найбільш тріумфальними для Volkswagen стали 1970-ті роки, коли марка стартувала виробництво двох моделей, яким вдалося зробити переворот у світі автомобілів - Passat, а роком пізніше, в 1974 році світу був представлений Volkswagen Golf, який став найбільш продаваною моделлю за всю історію компанії.

Volkswagen в мережі салонів AutoMaximum

Сучасний асортимент моделей відомої марки включає такі моделі, як Volkswagen Passat, Arteon, Jetta, Tiguan, а також Golf GTI. Якщо вам не вдалося відшукати бажану модель Volkswagen в нашому каталозі, ви можете зробити індивідуальне замовлення автомобіля.

Для того, щоб скористатися нашою послугою індивідуального підбору по вашим особистим параметрами вам необхідно лише вказати характеристики автомобіля, які вас цікавлять і наші фахівці займуться пошуком ідеального для вас Volkswagen.