Нічого не знайдено.

Продаж автомобілів Volvo

Перший випущений компанією Volvo автомобіль поклав початок новій ері автомобільних інновацій та безпеки. У 1927 році шведський бренд представив свою першу серійну модель Volvo ÖV4 з максимальною швидкістю 90 км / год, що на той час було вражаючим показником.

Замовити Volvo в мережі AutoMaximum

Свою популярність Volvo отримала за допомогою не просто потужних автомобілів, але завдяки вражаючій інноваційної діяльності та безлічі удосконалень в області автомобільної безпеки. Так, саме інженери Volvo придумали і впровадили абсолютно нову конструкцію триточкового ременя безпеки. Бренд не запатентував цей винахід, щоб кожен автовиробник зміг зробити свої моделі ще безпечнішими.

Також, Volvo створили перший датчик лямбда, який дозволяє виміряти рівень кисню і знизити шкідливі викиди на 90 відсотків. Саме цей прилад був по праву названий одним з найбільших проривів в області автомобілебудування. Як і у випадку з ременями безпеки, компанія відмовилася від своїх прав на патент, і зараз майже кожен бензиновий двигун оснащений таким датчиком.

Volvo в салоні AutoMaximum

Шведський бренд не стоїть осторонь і від автоспорту - в 1965 році автомобіль Volvo PV 544 перетнув фінішну пряму і став переможцем у найскладнішому ралі планети Ралі Сафарі.

Для замовлення автомобіля Volvo в мережі AutoMaximum за індивідуальними параметрами вам необхідно лише вказати бажані характеристики моделі і наші менеджери почнуть пошук автомобіля Volvo спеціально для вас.