Продаж вашого автомобіля

Послуга автопродажі в салонах AutoMaximum

Кожен власник рано чи пізно стикається з процесом продажу автомобіля. Причин може бути безліч: бажання купити нову модель, зміна вподобань, закінчення гарантійного терміну і багато іншого. Але головне питання у тому, як продати автомобіль вигідно і безпечно за короткий термін?

Саме тому, щоб позбавити вас від турбот з реалізацією, мультибрендова мережа салонів AutoMaximum пропонує послугу продажу автомобіля, яка включає в себе проведення оціночної експертизи, передпродажної підготовки, супровід угоди, маркетингове просування, зберігання та охорону, а також необхідні консультації наших експертів.

Скориставшись послугою продажу авто в будь-якому з салонів мережі AutoMaximum, ви можете гарантовано і безпечно продати свій транспортний засіб.

Для того, щоб реалізувати свій автомобіль через мультибрендовий салон AutoMaximum, вам необхідно лише зв'язатися з нами зручним для вас способом. Наші менеджери призначать вам зустріч, де ви разом з фахівцями AutoMaximum зможете узгодити вартість транспортного засобу і деталі процесу реалізації.

Продаж автомобіля в салоні

Переваги послуги продаж автомобіля

Здійснюючи продаж свого автомобіля через мережу салонів AutoMaximum, ви отримуєте не тільки об'єктивну вартість транспортного засобу, але також цілий ряд інших переваг.

Головне - у вас більше немає необхідності витрачати власний час і організовувати продаж автомобіля. Все, що вам потрібно зробити, – це привезти свій автомобіль в один з наших салонів для фото- та відеозйомки, визначитися з майданчиками, способами маркетингового просування і, підписавши договір охорони, залишити транспортний засіб в нашому салоні.

Передпродажна підготовка, оціночна експертиза, пошук покупця, та інші питання, пов'язані з продажем вашого автомобіля, з цього моменту – турбота професіоналів AutoMaximum. В результаті ви отримуєте наступні переваги:

 • Економія часу. Фахівці нашої мережі займаються продажем вашого автомобіля на всіх етапах. Починаючи від підготовки транспортного засобу до продажу і закінчуючи оформленням договору з покупцем. Також в нашій мережі можна оформити терміновий продаж - викуп автомобіля.
 • Повний супровід. У вас більше немає необхідності самостійно займатися продажем вашого автомобіля. Всі завдання, а особливо найскладніші, візьмуть на себе професіонали AutoMaximum.
 • Безпека угоди. Продаючи автомобіль через мережу автосалонів AutoMaximum, ви можете бути абсолютно впевнені у фінансовій і юридичній безпеці угоди.
 • Ефективний продаж. Як один з інструментів продажу, ми пропонуємо комплекс маркетингового просування – якісну й результативну рекламу, яка значно прискорить продаж транспортного засобу.
 • Передпродажна підготовка. Професіонали мережі AutoMaximum проведуть генеральну чистку салону, миття та полірування кузова, а також інші роботи, щоб зробити ваш автомобіль максимально привабливим для потенційних покупців.
 • Викуп кредитних автомобілів. Крім усього іншого, наша мережа пропонує послугу викупу кредитних автомобілів. Процес викупу транспортного засобу, що перебуває в заставі, займає мінімальну кількість часу.

Для всіх клієнтів мультибрендової мережі AutoMaximum доступна програма швидкого фінансування.

Користуючись цією послугою, ви маєте можливість отримати максимальну суму за ваш автомобіль і вигідно продати його на майданчику AutoMaximum.

Нові пропозиції

 • Porsche Taycan Turbo S

  Рiк:
  2019
  Пробіг:
  11 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  199 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes Maybach S560 4MATIC

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  33 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  165 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • BMW-Alpina XB7

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4.4 Бензин
  Привід:
  Повний
  250 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi RS 6 Avant

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  6 тис.
  Двигун:
  4.0 Бензин
  Привід:
  Повний
  155 555$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Продати автомобіль у мережі AutoMaximum

Ще однією перевагою продажу автомобіля в мережі статусних салонів AutoMaximum є професійна оцінка транспортного засобу. Звертаючись в один з наших автосалонів, ви гарантовано отримаєте найкращі цінові пропозиції, індивідуальні рішення згідно з вашими побажаннями і об'єктивну вартість автомобіля.

Експертна оцінка AutoMaximum завжди базується на принципах об'єктивності, прозорості та незалежності. Для оцінки транспортного засобу наші фахівці керуються такими параметрами:

 • бренд і модель автомобіля;
 • рік випуску;
 • загальний стан транспортного засобу;
 • параметри трансмісії, двигуна і його модифікації;
 • комплектація і додаткові опції;
 • дизайн інтер'єру та екстер'єру;
 • ходова частина (підвіска, система амортизації, гальма).

В результаті ретельного аналізу по кожному пункту експерти роблять висновок, на підставі якого встановлюють реальну вартість автомобіля. Таким чином, це дозволяє нам гарантувати справедливу оцінку і вигоду для наших клієнтів.

Залиште заявку

Вкажіть свої дані, і ми зв'яжемося з вами зручним для вас способом

Ми призначимо зустріч в Києві чи Одесі. Якщо ви не можете зустрітися з нами особисто, ми почнемо роботу дистанційно.

Відділ продажів: +380500707777

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемося