Програма фінансування

отримайте 50-60% від оціночної вартості транспортного засобу одразу

Програма швидкого фінансування від AutoMaximum

Мережа мультибрендових салонів AutoMaximum пропонує своїм клієнтам унікальну програму швидкого фінансування, скориставшись якою ви зможете отримати грошові кошти відразу ж після оформлення угоди.

Спеціальна послуга є надійною альтернативою застарілим видам фінансування, а також унікальним інструментом, який дозволить вам гарантовано продати свій автомобіль через майданчик AutoMaximum і відразу ж отримати 50-60% від оціночної вартості транспортного засобу.

Одна з головних переваг програми швидкого фінансування від мережі салонів AutoMaximum - це спрощена процедура оформлення, яка не вимагає надання довідки про доходи та інших елементів банківського фінансування. Також програма не встановлює будь-яких обмежень на використання виручених коштів.

Скориставшись послугою швидкого фінансування від AutoMaximum, ви отримуєте індивідуальні умови і максимальну вигоду з мінімальними витратами. А також експрес оформлення, можливість в найкоротші терміни отримати в своє розпорядження значну кількість коштів і гарантоване схвалення заявки.

Програма швидкого фінансування

Переваги програми швидкого фінансування

Скористайтеся програмою швидкого фінансування та відкрийте світ безмежних можливостей завдяки перевагам унікальної послуги від AutoMaximum:

Оперативність. Наші фахівці роблять усе необхідне, щоб оптимізувати процес оформлення договору фінансування. В результаті це займе мінімум вашого часу.

Простота оформлення. Для оформлення договору швидкого фінансування вам необхідно надати лише паспорт громадянина України, ІПН, паспорт транспортного засобу та свідоцтво про реєстрацію автомобіля.

Універсальність. Скористатися послугою швидкого фінансування може кожен власник транспортного засобу без необхідності підтвердження банківської історії та рівня доходу.

Безпека. Обираючи послугу швидкого фінансування в мережі Automaximum, ви можете бути повністю впевнені в гарантованій фінансовій та юридичній безпеці угоди.

Для того, щоб скористатися програмою швидкого фінансування від Automaximum, залиште заявку на сайті, і найближчим часом наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення усіх деталей.

Нові пропозиції

 • Porsche Taycan Turbo S

  Рiк:
  2019
  Пробіг:
  11 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  199 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes Maybach S560 4MATIC

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  33 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  165 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • BMW-Alpina XB7

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4.4 Бензин
  Привід:
  Повний
  250 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi RS 6 Avant

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  6 тис.
  Двигун:
  4.0 Бензин
  Привід:
  Повний
  155 555$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Умови швидкого фінансування AutoMaximum

Одночасно з можливістю виставити свій автомобіль на продаж на майданчику мультибрендової мережі салонів AutoMaximum, користуючись програмою швидкого фінансування, клієнт також отримує 50-60% від оціночної вартості транспортного засобу одразу після оформлення послуги. Процес фінансування проходить в кілька кроків.

Першим етапом є проведення оцінки автомобіля та укладання договору на продаж транспортного засобу на майданчику AutoMaximum. Після чого здійснюється оформлення необхідних паперів на отримання виручених коштів і передача документів в банк для відкриття рахунку клієнта. Потім відбувається укладення договору фінансування терміном на 3 місяці, передача ключів від автомобіля і копії ПТС.

Останнім етапом є укладення договору купівлі-продажу з покупцем, перереєстрація транспортного засобу і фінальний розрахунок за програмою фінансування.

Залиште заявку

Вкажіть свої дані, і ми зв'яжемося з вами зручним для вас способом

Ми призначимо зустріч в Києві чи Одесі. Якщо ви не можете зустрітися з нами особисто, ми почнемо роботу дистанційно.

Відділ продажів: +380500707777

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемося