Програма фінансування

отримай 50-60% від оціночної вартості транспортного засобу одразу

Програма швидкого фінансування від AutoMaximum

Мережа мультибрендових салонів AutoMaximum пропонує своїм клієнтам унікальну програму швидкого фінансування, скориставшись якою ви зможете отримати грошові кошти відразу ж після оформлення угоди.

Спеціальна послуга є надійною альтернативою застарілим видам фінансування, а також унікальним інструментом, який дозволить вам гарантовано продати свій автомобіль через майданчик AutoMaximum і відразу ж отримати 50-60% від оціночної вартості транспортного засобу.

Одна з головних переваг програми швидкого фінансування від мережі салонів AutoMaximum - це спрощена процедура оформлення, яка не вимагає надання довідки про доходи та інших елементів банківського фінансування. Також, програма не встановлює будь-яких обмежень на використання виручених коштів.

Скориставшись послугою швидкого фінансування від AutoMaximum ви отримуєте індивідуальні умови і максимальну вигоду з мінімальними витратами. Експрес оформлення, можливість в найкоротші терміни отримати в своє розпорядження значну кількість коштів і гарантоване схвалення заявки.

Програма швидкого фінансування

Переваги програми швидкого фінансування

Скористайтеся програмою швидкого фінансування та відкрийте світ безмежних можливостей завдяки перевагам унікальної послуги від AutoMaximum:

Оперативність. Наші фахівці роблять усе необхідне, щоб оптимізувати процес оформлення договору фінансування. В результаті, це займе мінімум вашого часу.

Простота оформлення. Для оформлення договору швидкого фінансування вам необхідно надати лише паспорт громадянина України, ІПН, паспорт транспортного засобу та свідоцтво про реєстрацію автомобіля.

Універсальність. Скористатися послугою швидкого фінансування може кожен власник транспортного засобу, без необхідності підтвердження банківської історії та рівня доходу.

Безпека. Обираючи послугу швидкого фінансування в мережі Automaximum, ви можете бути повністю впевнені в гарантованій фінансовій та юридичній безпеці угоди.

Для того, щоб скористатися програмою швидкого фінансування від Automaximum залиште заявку на сайті і найближчим часом наші менеджери зв'яжуться з вами для уточнення усіх деталей.

Нові пропозиції

 • Rolls-Royce Phantom

  360 000$
  от 10 470$ / мес.

  Rolls-Royce Phantom

  Рiк:
  2014
  Пробіг:
  0 км
  Двигун:
  6,8 Бензин
  Привід:
  Задній
  Докладніше
 • Lamborghini Gallardo

  100 000$

  Lamborghini Gallardo

  Рiк:
  2004
  Пробіг:
  12 тис.
  Двигун:
  5,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  Докладніше
 • Mercedes-AMG GT R Coupe

  178 500$

  Mercedes-AMG GT R Coupe

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  6500 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Задній
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo S

  242 000$

  Porsche Taycan Turbo S

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  1 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  Докладніше

Умови швидкого фінансування AutoMaximum

Одновременно с возможностью выставить свой автомобиль на продажу на площадке мультибрендовой сети салонов AutoMaximum, пользуясь программой быстрого финансирования, клиент также получает 50-60% от оценочной стоимости транспортного средства сразу после оформления услуги. Процесс финансирования проходит в несколько шагов.

Первым этапом является проведение оценки автомобиля и заключение договора на продажу транспортного средства на площадке AutoMaximum. После чего следует оформление необходимых бумаг на получение вырученных средств и передача документов в банк для открытия счета клиента. Затем происходит заключение договора финансирования сроком на 3 месяца, передача ключей от автомобиля и копии ПТС.

Последним этапом является заключение договора купли-продажи с покупателем, перерегистрация транспортного средства и финальный расчет по программе финансирования.

Залиште заявку

Вкажіть свої дані і ми зв'яжемося з вами зручним для вас способом

Ми призначимо зустріч в Києві чи Одесі. Якщо ви не можете зустрітися з нами особисто, ми почнемо роботу дистанційно.

Відділ продажів: +380500707777

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемося