Rolls-Royce Silent Shadow - початок ери електромобілів від легендарного бренду

Компанія Rolls-Royce готує гучний вихід на ринок електромобілів з новою розкішною моделлю, яка може скласти абсолютно новий модельний ряд. Офіційні плани бренду Rolls-Royce повинні бути деталізовані до кінця цього року, хоча не очікується, що автомобіль натхненний концепцією 103EX 2016 року буде представлений найближчим часом.

Електричний Rolls-Royce Silent Shadow

Міжнародні ЗМІ дізналися про існування прототипу Phantom на батареї в мюнхенському науково-дослідному центрі BMW, материнської компанії Rolls-Royce. Хоча британський бренд розглядав можливість запуску у виробництво електричної версії існуючої моделі в якості свого першого електромобіля, тепер вважається, що він віддає перевагу абсолютно новому автомобілю, прототип якого використовується в якості випробувального стенду для трансмісії.

В кінці минулого року BMW подала в патентне відомство Німеччини товарний знак на ім'я Silent Shadow - гру з назвою Silver Shadow, яка використовувалася з 1965 по 1980 рік на найбільш популярному Rolls-Royce на сьогоднішній день.

Хоча ще не зовсім ясно, яку форму прийме Silent Shadow, електромобіль буде в значній мірі спиратися на трансмісію і технологію акумуляторів від недавно представленого BMW iX - флагманського електричного позашляховика, який надійде в продаж у Великобританії в другій половині цього року.

Рішення просувати електромобіль було прийнято після того, як генеральний директор Rolls-Royce Торстен Мюллер-Отвес підтвердив, що компанія відмовиться від бензинових гібридних силових агрегатів і зосередить бюджет на розробці повністю електричних моделей.

Стратегія була затверджена майже через десять років після представлення задньоприводного 102EX, електричної версії попереднього Phantom сьомого покоління, який був сконструйований для оцінки реакції покупців на електричний Rolls-Royce на автосалоні в Женеві в 2011 році.

Новий автомобіль Rolls-Royce Silent Shadow

Нові пропозиції

 • Mercedes-Benz GLS 63 AMG 4MATIC +

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  210 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche 911 Turbo S

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  2.6 тис.
  Двигун:
  3.7 Бензин
  Привід:
  Повний
  340 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS G800

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  870 км
  Двигун:
  4 Бензин
  Привід:
  Повний
  380 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi A8L quattro

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  107 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

«Нам необхідно приймати розумні рішення про те, куди ми вкладаємо наші кошти. Для більших компаній цілком нормально переходити на гібриди і всілякі технології. Нам потрібно було прийняти виважене рішення », - сказав Мюллер-Отвес про крок, в результаті якого Rolls-Royce вперше з 2003 року пропонує альтернативу своєму традиційному бензиновому двигуну V12.

Silent Shadow очолить новий напрямок з представлення бренду Rolls-Royce технічно підкованим клієнтам з високим доходом на ключових ринках, таких як Китай і США.

Розробка Silent Shadow проводилася паралельно з BMW i7 - новим розкішним електричним седаном, який повинен скласти конкуренцію прийдешньому Mercedes-Benz EQS і заснований на сьомому поколінні 7-ї серії, запуск якого запланований на 2022 рік.

Хоча ці два автомобіля мають різні платформи (в i7 використовується розробка архітектури BMW CLAR, в той час як Silent Shadow повинен бути побудований на новій спеціальній алюмінієвій конструкції просторової рами Rolls-Royce), багато що з їх компонентів будуть використовуватися спільно, щоб максимально підвищити ефективність виробництва.

Обидві моделі будуть оснащені електродвигунами та осями виробництва BMW, а також акумуляторними батареями, які використовують елементи, що поставляються Samsung SDI, за словами інженерів, які брали участь в їх розробці.

Залежно від можливостей поставок нові Rolls-Royce і BMW можуть також використовувати акумуляторні батареї від китайського фахівця CATL.

Особливості трансмісії залишаються в секреті, хоча Rolls-Royce, як стверджується, розробив як задньопривідні, так і повнопривідні компонування разом з акумуляторною батареєю, яка має ємність понад 100 кВт / год для діапазону не менше 500 км. І це незважаючи на те, що споряджена маса може наближатися до трьох тонн або навіть перевищувати їх.

Silent Shadow, ймовірно, буде збиратися разом з існуючими седанами Phantom і Ghost з двигуном V12 з подвійним турбонаддувом і позашляховиком Cullinan на виробничому підприємстві Rolls-Royce в Гудвуді в Західному Суссексі.

Новий автомобіль Rolls-Royce Silent Shadow вигляд збоку

Програма електрифікації позашляховика Cullinan

Новини про нову електричну модель з'явилися, коли Rolls-Royce зіткнувся з довгостроковим майбутнім без свого традиційного двигуна V12 через постійне посилення правил викидів.

Додавання зробленого на замовлення електромобіля до лінійки Rolls-Royce є авангардом програми електрифікації, яка, як очікується, призведе до того, що до середини десятиліття Cullinan також пропонуватиме повністю електричну силову установку.

З такими конкурентами, як Bentley та Mercedes-Maybach, що натякають на власні електричні позашляховики і новими конкурентами у вигляді китайського бренду Hongqi, що представляє свій новий E-HS9 для вибору світових ринків, Rolls-Royce, затвердив плани по електрифікації Cullinan.

Джерела в BMW припускають, що електричний Cullinan може мати двомоторне компонування, що забезпечує повний привід. Він також, ймовірно, буде використовувати батарею аналогічної iX ємності, хоча розвиток технологій з цього моменту і до його запуску може дозволити ще більш широкі можливості.

Новий автомобіль Rolls-Royce Silent Shadow логотип