Мережа AutoMaximum відкриває новий салон

Новий салон стане другим філіалом AutoMaximum в Києві і третім в Україні. Ми зустрілися із засновником мережі Максимом Сімперовичем і детально дізналися про переваги та особливості салонів AutoMaximum.

Третій салон мережі AutoMaximum відкриється в Києві

AutoMaximum - це мережа мультибрендових салонів і перш за все, кардинально новий формат автомобільних послуг на вітчизняному ринку. Головною перевагою мережі є повна відповідність рівня обслуговування статусу представлених автомобілів.

Мережа статусних автосалонів Automaximum

Нові пропозиції

 • Mercedes-Benz GLS 63 AMG 4MATIC +

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  210 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche 911 Turbo S

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  2.6 тис.
  Двигун:
  3.7 Бензин
  Привід:
  Повний
  340 000$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes-Benz G 63 AMG BRABUS G800

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  870 км
  Двигун:
  4 Бензин
  Привід:
  Повний
  380 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Audi A8L quattro

  Рiк:
  2021
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  3,0 Дизель
  Привід:
  Повний
  107 777$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Асортимент салонів AutoMaximum пропонує клієнтам ексклюзивні комплектації автомобілів Rolls-Royce, Jaguar, Bentley, Land Rover, Ferrari, унікальні спортивні моделі McLaren, Chevrolet, BMW та електрокари від Tesla, Mercedes-Benz, Audi.

Поряд з продажем автомобілів преміум-класу, AutoMaximum надає різноманітні види супутніх послуг. Серед них лізинг, страхування, викуп авто і Trade-in. Також мережа пропонує можливість індивідуального замовлення автомобіля, за параметрами клієнта.

Детальніше про переваги і послуги мережі мультибрендових салонів AutoMaximum розповість її власник Максим Сімперович.

Максим Симперович - засновник мережі автосалонів Automaximum

Створюючи перший салон AutoMaximum які цілі ставили в пріоритет?

- Істотно змінити усталені стандарти українського автомобільного ринку. Можливо звучить гучно, але це дійсно так. Перший салон мережі AutoMaximum був створений 10 років тому, але на момент його відкриття я вже 8 років займався автобізнесом і встиг чітко зрозуміти як саме я бачу власний салон. Тому прийняв рішення повністю відійти від концепції автомобільного бізнесу, яка існувала на той момент, і слідувати своїй стратегії.

Які переваги відрізняють мережу AutoMaximum від конкурентів?

- Перш за все, це кардинально інше ставлення до клієнта. У салонах AutoMaximum вам ніколи не доведеться чекати. Ми цінуємо час людей, які звертаються до нас, і навіть хвилина очікування неприпустима. Разом з професіоналами нашої мережі ми продумали все до найдрібніших деталей і оптимізували процеси з продажу автомобілів і надання супутніх послуг, щоб наші клієнти та гості могли повністю зануритися в світ розкішних автомобілів не думаючи про сторонні речі.

Ще однією перевагою мережі є загальна автомобільна база. До якого б з наших салонів ви не звернулися, якщо модель, яка вас цікавить знаходиться в іншому салоні AutoMaximum, протягом 24 годин ми привеземо її спеціально для вас.

Максим Симперович - засновник мережі Automaximum

Що відноситься до числа додаткових послуг, які пропонує AutoMaximum?

- У кожному з наших салонів, крім покупки автомобілів преміум-класу з моделей в наявності, клієнти можуть скористатися послугою замовлення авто. Таким чином, ми пропонуємо підібрати автомобіль за індивідуальними параметрами і перевагам клієнта. Крім того, ця послуга дозволяє замовити абсолютно нову модель, яка ще не представлена ​​в офіційних дилерських центрах України.

Також для клієнтів мережі AutoMaximum доступна можливість обміну автомобіля за програмою Trade-in, послуги фінансування та викупу авто.

На яких умовах AutoMaximum надає фінансові послуги?

- Разом з преміальними автомобілями, ми також пропонуємо своїм клієнтам оптимальні умови фінансування. Лізингові програми AutoMaximum це можливість в найкоротші терміни отримати в розпорядження обрану модель, індивідуально підібравши графік і умови оплати без надання довідки про доходи.

Максим Симперович - Cеть статусных автосалонов Automaximum

Яких основних принципів роботи з клієнтами дотримується AutoMaximum?

- В автомобільному, як і в будь-якому іншому бізнесі важлива кожна деталь, яка може вплинути на враження і рішення клієнта. У салонах AutoMaximum нашим гостям і клієнтам завжди доступне професійне обслуговування, чудова каву, а також комфортна бізнес-зона для переговорів, де можна абсолютно конфіденційно і в зручних умовах обговорити деталі покупки.

Що стало запорукою успіху і розвитку мережі AutoMaximum?

- Я вимірюю успіх не тільки за кількістю продажів. Вирішальними факторами для мене є лояльність та довіра клієнтів, впевненість, що в салоні AutoMaximum вони завжди зможуть отримати першокласну якість не тільки автомобіля, але і послуг, які супроводжують покупку. Щоб досягти цього, потрібно об'єднати безліч чинників. В першу чергу, це професіоналізм команди AutoMaximum, а також абсолютна гарантія юридичної і фінансової безпеки угоди.

Де і коли відкриється новий салон AutoMaximum?

- Новий салон мережі AutoMaximum відкриється в Києві за адресою Володимира Брожко 21 і стане третім філіалом AutoMaximum в Україні. Офіційне відкриття заплановане на жовтень.