Спецпропозиції

Спеціальні пропозиції та акції на покупку автомобілів

Мультибрендова мережа елітних автомобільних салонів AutoMaximum, крім послуг із продажу моделей преміум-класу, пропонує вигідні умови лізингу і страхування. У кожному з наших салонів ви можете купити або замовити ексклюзивний автомобіль відомого світового бренду, а також здати власне авто за програмою Trade in.

Салони ексклюзивних автомобілів AutoMaximum надають всім своїм клієнтам першокласне обслуговування, унікальні цінові пропозиції, супутні фінансові послуги, а також індивідуальний підхід у відповідності з усіма вашими побажаннями.

Мережа статусних автосалонів AutoMaximum пропонує елітні моделі за найкращими умовами. У кожному з наших салонів представлені статусні автомобілі в ексклюзивних комплектаціях, а також професійні послуги з підбору, замовлення та доставки автомобілів з усього світу.

Звертаючись в один з наших автосалонів, ви гарантовано отримуєте уважний сервіс, найкращі цінові пропозиції, ексклюзивні автомобілі, індивідуальні рішення в оптимальні терміни, а також вигідні спеціальні пропозиції.

Переваги спеціальних пропозицій від AutoMaximum

Для всіх наших клієнтів, крім покупки автомобілів в наявності або індивідуального замовлення, ми також пропонуємо послуги страхування. Страхові партнери мережі салонів Automaximum є провідними компаніями на ринку страхування автомобілів в європейських країнах.

Купуючи обрану модель в одному з наших салонів, ви можете придбати її на умовах лізингу. В цьому випадку у вас немає необхідності оплачувати повну вартість одним платежем. Таким чином, це допомагає значно знизити загальні витрати.

Також в салонах нашої мережі для всіх клієнтів є швидке і професійне оформлення всіх необхідних документів. Фахівці AutoMaximum допоможуть вам укласти договір лізингу протягом всього 2-5 днів без обов'язкового надання довідки про доходи.

Крім того, прямо в нашому салоні ви можете отримати різні супутні послуги. У мережі AutoMaximum ви отримаєте кваліфіковане обслуговування та додаткові послуги, як-от: страхування, лізинг і найкращі умови Trade-in.

Унікальні умови покупки автомобілів

Купуючи автомобіль в мережі статусних автосалонів AutoMaximum, наші клієнти отримують всі ці переваги поряд з індивідуальними рішеннями і кваліфікованими консультаціями. Саме тому ми постійно розробляємо для наших клієнтів вигідні пропозиції і спеціальні умови покупки автомобілів відомих зарубіжних брендів.

Мережа салонів статусних автомобілів AutoMaximum представляє ексклюзивні моделі провідних світових автовиробників в Україні і пропонує вам привабливі спеціальні пропозиції, які дозволяють вигідно придбати преміальний автомобіль відомого бренду.

Вигідні спеціальні пропозиції нашої мережі автосалонів на різні елітні моделі і унікальні комплектації допоможуть вам зробити найкращий вибір автомобіля за найкращою ціною.

Детальну інформацію про актуальні спецпропозиції, ексклюзивні умови придбання автомобілів в мережі салонів AutoMaximum ви можете знайти в цьому розділі сайту або дізнатися у наших менеджерів за контактним телефоном.

Залиште заявку

Вкажіть свої дані, і ми зв'яжемося з вами зручним для вас способом

Ми призначимо зустріч в Києві чи Одесі. Якщо ви не можете зустрітися з нами особисто, ми почнемо роботу дистанційно.

Відділ продажів: +380500707777

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемося