Страхування

Страхування автомобіля

Страхування в AutoMaximum

Для клієнтів мережі салонів статусних автомобілів AutoMaximum доступна послуга страхування. Ми пропонуємо вам ще більше безпеки та задоволення за кермом розкішного автомобіля. Програма страхування від AutoMaximum гарантує вам абсолютний фінансовий захист на найкращих умовах.

Найголовнішою перевагою послуги страхування у нашій мережі являється те, що відповідно до ексклюзивних моделей та унікальних комплектацій ми пропонуємо так само індивідуальні рішення та умови страхування з урахуванням усіх побажань кожного клієнта.

Переваги страхування від AutoMaximum

Гарантованість

Страхування в мережі автосалонів AutoMaximum забезпечує незмінні умови незалежно від кількості страхових випадків та суми виплат. Незалежно від характеру пошкоджень розмір страхової суми гарантовано не змінюються протягом всього терміну дії договору страхування.

Максимальний захист

Відсутність обмежень щодо нічного місця зберігання та стоянки автомобіля. Виплата страхового відшкодування здійснюється без необхідності надання довідки ДАІ по скляним елементам автомобіля без обмеження по сумі та кількості випадків. Територія дії договору страхування - Україна, СНД, Європа.

Простота та зручність

Виплата страхового відшкодування по збитку, розмір якого не перевищує 5% від страхової суми гривень здійснюється без надання документів компетентних органів (не більше 2-х разів за період дії договору). Цілодобова консультаційна підтримка контактного центру, а саме інформація щодо найближчих АЗС, СТО.

Європейські умови

Страхові партнери Automaximum є лідерами ринку послуг страхування автомобілів у країнах Європи та Україні. Крім того, співробітництво між нашою мережею та страховими партнерами засновано на багаторічній довірі. Умови страхування не мають такого виключення як грубе порушення правил дорожнього руху (проїзд на заборонний сигнал світлофора, виїзд на зустрічну смугу руху, перетин подвійної осьової лінії та перевищення швидкості більш ніж на 20 км/год)

 • Rolls-Royce Ghost

  190 000$

  Rolls-Royce Ghost

  Рiк:
  2013
  Пробіг:
  56 тис.
  Двигун:
  6,6 Бензин
  Привід:
  Задній
  Докладніше
 • Bentley Continental GT

  48 800$

  Bentley Continental GT

  Рiк:
  2008
  Пробіг:
  49 тис.
  Двигун:
  6,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  Докладніше
 • Mercedes-Benz S 560

  115 000$
  от 3 121$ / мес.

  Mercedes-Benz S 560

  Рiк:
  2017
  Пробіг:
  24 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  Докладніше
 • Ferrari 458 Italia

  150 000$

  Ferrari 458 Italia

  Рiк:
  2010
  Пробіг:
  31 тис.
  Двигун:
  4,5 Бензин
  Привід:
  Задній
  Докладніше

Умови страхування

Умови страхування у Automaximum

Крім того, програма страхування в мережі салонів преміальних автомобілів Automaximum гарантує ремонт на спеціалізованих СТО, а для ТЗ, що знаходяться на гарантії – на гарантійних СТО. За умовами страхування покриваються витрати на експертизу та витрати на евакуацію пошкодженого ТЗ до 5000 грн.

Також, по страховому ризику «Викрадення» ми не вимагаємо встановлення протиугінної системи та звукової сигналізації на ваш транспортний засіб, а виплата по ДТП проводиться без розширеної довідки ДАІ.

До страхових ризиків відносяться угон або незаконне заволодіння автомобілем, дорожньо-транспортна пригода, протиправні дії третіх осіб, стихійні лиха, а саме удар блискавки, ураган, град, падіння дерев тощо. А також страхові умови поширюються на випадки пожежі, вибуху або нападу тварин.

Обираючи автомобіль у мережі автосалонів AutoMaximum, ви отримуєте не тільки неповторне відчуття драйву від керування, а й можливість бути завжди впевненим у будь-якій ситуації. Ми розуміємо, як важливо захистити ваш автомобіль від різноманітних непередбачених ситуацій на дорозі, тому готові запропонувати умови страхування, що гідні ексклюзивної моделі, яку ви обрали.

Професійні менеджери салонів AutoMaximum завжди готові підібрати умови страхування, що відповідають вашим потребам та побажанням. Усю необхідну інформацію щодо умов страхування в мережі AutoMaximum ви можете отримати завітавши до нашого салону або зателефонувавши нам.

Лізинг

Залиште заявку

Вкажіть свої дані і ми зв'яжемося з вами зручним для вас способом

Ми призначимо зустріч в Києві чи Одесі. Якщо ви не можете зустрітися з нами особисто, ми почнемо роботу дистанційно.

Відділ продажів: +380500707777

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемося