Викуп вашого авто

Автовикуп

Мультибрендова мережа салонів статусних автомобілів AutoMaximum пропонує своїм клієнтам можливість швидко продати автомобіль на умовах автовикупу. Головними перевагами послуги є оперативність продажу, фінансова та юридична безпека угоди, а також об'єктивна експертна оцінка автомобіля.

Скористатися послугою автовикуп ви можете в кожному з наших салонів в Києві та Одесі. Вам потрібно лише обрати зручний для вас спосіб і зв'язатися з менеджерами AutoMaximum. Ми призначимо вам зустріч, де ви зможете отримати оціночну вартість свого транспортного засобу та погодити індивідуальні умови продажу з фахівцями AutoMaximum.

Вирішивши продати автомобіль в мережі автосалонів AutoMaximum ви гарантовано отримуєте вигідну цінову пропозицію, мінімальний термін укладення угоди, а також спрощену процедуру оформлення.

Продаж автомобіля в салоні

Продаж автомобіля в мережі AutoMaximum

Також, додатковою перевагою послуги автовикуп в мережі статусних салонів AutoMaximum є експертна оцінка вашого транспортного засобу. Професійна оцінка AutoMaximum завжди заснована на принципах незалежності, законності та об'єктивності.

В процесі оцінки наші експерти керуються такими критеріями як марка і модель транспортного засобу, рік випуску і загальний стан автомобіля, а також його комплектуючих. Крім того, ми враховуємо дизайн і оснащення інтер'єру та екстер'єру і стан елементів ходової частини.

В результаті, фахівці AutoMaximum виносять висновок і базуючись на ньому встановлюють реальну вартість транспортного засобу. Таким чином, це дозволяє нам гарантувати об'єктивну оцінку і переваги для клієнтів AutoMaximum.

Нові пропозиції

 • Rolls-Royce Phantom

  360 000$
  от 10 470$ / мес.

  Rolls-Royce Phantom

  Рiк:
  2014
  Пробіг:
  0 км
  Двигун:
  6,8 Бензин
  Привід:
  Задній
  Докладніше
 • Lamborghini Gallardo

  100 000$

  Lamborghini Gallardo

  Рiк:
  2004
  Пробіг:
  12 тис.
  Двигун:
  5,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  Докладніше
 • Mercedes-AMG GT R Coupe

  178 500$

  Mercedes-AMG GT R Coupe

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  6500 км.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Задній
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo S

  242 000$

  Porsche Taycan Turbo S

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  1 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  Докладніше

Переваги послуги автовикуп

Звертаючись до мультибрендової мережі автомобільних салонів AutoMaximum для того, щоб продати свій автомобіль на умовах автовикупу ви отримуєте не тільки його реальну вартість, але і ряд інших переваг, головною з яких є оперативність продажу.

Професіонали нашої мережі в найкоротші терміни підготують всі необхідні документи для реалізації транспортного засобу та подбають про індивідуальні умови продажу спеціально для вас.

Також, продаючи свій автомобіль через послугу автовикуп в мережі AutoMaximum ви можете бути абсолютно впевнені в юридичній та фінансовій безпеці угоди. Ми дбаємо про своїх клієнтів і тому надаємо всі необхідні гарантії.

Таким чином, скориставшись унікальними умовами автовикуп в мережі AutoMaximum ви отримуєте максимальну вигоду в найкоротші терміни.

Залиште заявку

Вкажіть свої дані і ми зв'яжемося з вами зручним для вас способом

Ми призначимо зустріч в Києві чи Одесі. Якщо ви не можете зустрітися з нами особисто, ми почнемо роботу дистанційно.

Відділ продажів: +380500707777

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемося