Викуп вашого авто

Автовикуп

Мультибрендова мережа салонів статусних автомобілів AutoMaximum пропонує своїм клієнтам можливість швидко продати автомобіль на умовах автовикупу. Головними перевагами послуги є оперативність продажу, фінансова та юридична безпека угоди, а також об'єктивна експертна оцінка автомобіля.

Скористатися послугою автовикуп ви можете в кожному з наших салонів в Києві та Одесі. Вам потрібно лише обрати зручний для вас спосіб і зв'язатися з менеджерами AutoMaximum. Ми призначимо вам зустріч, де ви зможете отримати оціночну вартість свого транспортного засобу та погодити індивідуальні умови продажу з фахівцями AutoMaximum.

Вирішивши продати автомобіль в мережі автосалонів AutoMaximum, ви гарантовано отримуєте вигідну цінову пропозицію, мінімальний термін укладення угоди, а також спрощену процедуру оформлення.

Продаж автомобіля в салоні

Продаж автомобіля в мережі AutoMaximum

Додатковою перевагою послуги автовикуп в мережі статусних салонів AutoMaximum є експертна оцінка вашого транспортного засобу. Професійна оцінка AutoMaximum завжди заснована на принципах незалежності, законності та об'єктивності.

В процесі оцінки наші експерти керуються такими критеріями, як марка і модель транспортного засобу, рік випуску і загальний стан автомобіля, а також його комплектуючих. Крім того, ми враховуємо дизайн і оснащення інтер'єру та екстер'єру і стан елементів ходової частини.

В результаті фахівці AutoMaximum виносять висновок і, базуючись на ньому, встановлюють реальну вартість транспортного засобу. Таким чином, це дозволяє нам гарантувати об'єктивну оцінку і переваги для клієнтів AutoMaximum.

Нові пропозиції

 • Lamborghini Urus

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 тис.
  Двигун:
  4,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  325 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Mercedes Maybach S650 Guard Klassen

  Рiк:
  2018
  Пробіг:
  14 тис.
  Двигун:
  6,0 Бензин
  Привід:
  Повний
  499 999$
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  0 км.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  148 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше
 • Porsche Taycan Turbo

  Рiк:
  2020
  Пробіг:
  15 тис.
  Двигун:
  Електро
  Привід:
  Повний
  137 000€
  Лізинг від 0,01%
  Докладніше

Переваги послуги автовикуп

Звертаючись до мультибрендової мережі автомобільних салонів AutoMaximum для того, щоб продати свій автомобіль на умовах автовикупу, ви отримуєте не тільки його реальну вартість, але і ряд інших переваг, головною з яких є оперативність продажу.

Професіонали нашої мережі в найкоротші терміни підготують всі необхідні документи для реалізації транспортного засобу та подбають про індивідуальні умови продажу спеціально для вас.

Також, продаючи свій автомобіль через послугу автовикуп в мережі AutoMaximum, ви можете бути абсолютно впевнені в юридичній та фінансовій безпеці угоди. Ми дбаємо про своїх клієнтів і тому надаємо всі необхідні гарантії.

Таким чином, скориставшись унікальними умовами автовикуп в мережі AutoMaximum, ви отримуєте максимальну вигоду в найкоротші терміни.

Залиште заявку

Вкажіть свої дані, і ми зв'яжемося з вами зручним для вас способом

Ми призначимо зустріч в Києві чи Одесі. Якщо ви не можете зустрітися з нами особисто, ми почнемо роботу дистанційно.

Відділ продажів: +380500707777

Дякуємо!

Ми скоро з вами зв'яжемося